Vyrazte s kamarátkou na nákupy
Vypočuť článok
Pripravujem slovenský hlas...
0:00
--:--
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
16 komentárov
Aneta Schwarzová
28.08.2014 12:39Rifle s kabelkou sú super, tie by som uvítala v mojom šatníku, aj ten náramok je fajn :)
Martina Polťáková
28.08.2014 11:13takýto komplet by som veru uvítala vo svojom šatníku :-)
Katarína
25.08.2014 20:10Toto je super outfit, pastelové farby su top :)
Monika Mikovčáková
21.08.2014 23:45táto kombinácia je presne môj štýl, pekné :)
Renáta Iľová
21.08.2014 21:43tieto farby mam rada, ale tie rifle veru nie su podla mojho gusta
Miriama Rusinová
21.08.2014 17:25kabelka a topánky sú top top top.
Soňa Horáčková
20.08.2014 20:32super "vecičky", páčia sa mi :)
Mária Tomanová
20.08.2014 16:26Decentné, ako stvorené pre mňa kedže už som neni najmladšia.
Juliana Šurkovská
20.08.2014 15:19skvelá kombinácia, topánky a batoh sú super:)
Jana Komadová
20.08.2014 14:04nie len na nákup ale aj na kávu či do kina pekné top je zaujímavý
Katarína Šutvajová
20.08.2014 13:37prvý ma zaujal náramok,potom kabela,kardigán,príjemné farby, len nohavice nič moc
Dominika Sedliaková
20.08.2014 13:21Toto úplne na mňa sedí :)
ľubka Olexyová
20.08.2014 11:20veľmi pekné,zaujali ma príjemné krémové farby,pekný náramok a šikovná kabelka
Eva Gergelová
20.08.2014 10:40krasne zladene, super kombinacia
Martina Zahoranová
20.08.2014 07:29príjemné farby jemné presne tak na poobedňajšie nákupy a kávičku :)
Jana Fuchsová
20.08.2014 06:25Pekné aj keď ja mám radšej živšie farby, ale aj v tomto by bola super prechádzka