Súťaž o MELEM kozmetiku s extraktom z ruží v hodnote 43,50 €

Ruže sú symbolom lásky a krásy. Pohľad na ne je ohromujúci a ich aróma je opojná. Ruže majú dlhú históriu. Sú to kvety, ktorými človek dokáže vyjadriť svoju lásku, ale aj ľútosť. Avšak ruže sú využívané aj v kozmetickom priemysle. Výťažky z nich majú adstringentné (sťahujúce) a upokojujúce účinky. Čo sa týka samotnej ruže, využívajú sa z nej lupene, ale aj jej stonka, ktorá je bohatá na vitamíny A, C, D a E, esenciálne mastné kyseliny, antioxidanty. Všetky tieto zložky sú predovšetkým známe tým, že pomáhajú stimulovať produkciu kolagénu, čím pomáhajú redukovať jemné línie.

Extrakty z ruží sú vhodné predovšetkým pre suchú, zrelú a citlivú pokožku. Tejto dodávajú hydratáciu, minimalizujú začervenanie a upokojujú podráždenie. Extrakt z ruží zohráva tiež dôležitú úlohu pri prevencii bunkovej oxidácie, ktorá je spôsobená environmentálnym stresom.

Bohatá história ruží a obsah účinných látok z nich robí rastliny, ktoré sú ideálne na starostlivosť o pleť. Ako šetrné antiseptikum pomáha čistiť pokožku a predchádzať vzniku škvŕn. Vďaka svojim protizápalovým účinkom je extrakt z ruží ideálny aj na ošetrenie aknóznej pleti. Dokonca pomáha vyrovnávať tón pleti, zmierňovať pigmentové škvrny a vyrovnávať tón pokožky. Ak by ste radi vyskúšali účinky extraktu z ruží na svojej pokožke, tak sa zapojte do súťaže, v ktorej môžete vyhrať telové a pleťové produkty MELEM. Tentokrát súťažíme o 3 balíčky, pričom každý bude obsahovať:

  • Krém s extraktom z ruží – vďaka esenciálnemu oleju z ruže damascénskej robí vašu pleť pevnejšou, zamatovejšou a neodolateľne voňavou.
  • Suchý olej s ružovým olejom – obsahuje zmes vzácnych marhuľových jadier, mandlí, olív a esenciálnych ružových olejov, aby zanechal viditeľne hladkú a vyživovanú tvár, telo a vlasy.
  • Balzam na pery s extraktom z ruží – okamžite regeneruje popraskané pery, vďaka čomu sú mäkké a hladké.
  • Sprchovací gél s extraktom z ruží – upokojuje vašu myseľ a zdvíha vašu náladu neodolateľnou vôňou ruží, pričom zanecháva pokožku hodvábnu a hydratovanú.

 

Súťaž o MELEM kozmetiku s extraktom z ruží v hodnote 43,50 €

 

Správnu odpoveď nájdete tu: www.pretelo.sk

Súťažíme od 22.10. do 5.11.2019

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Daniela Akurátna

Evka Dúbravová

Sophia Ondrejkova

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE