Elegantné vlasové doplnky pre nevesty – každá si príde na svoje!

Blíži sa váš deň a vy ešte neviete čo s účesom? Či už budete mať vlasy rozpustené, vypnuté, natočené či zapletené, vždy ich môžete oživiť nejakým vlasovým doplnkom. Vlasové doplnky sú ideálne pre náročné nevesty, ktoré milujú nadčasové účesy. Zároveň je ich na výber neúrekom, preto sa nemusíte obávať, že by sa vám nejaký doplnok nezapáčil. Presvedčte sa samy!

Ktorý doplnok si získa vaše srdce?

Svoj svadobný účes môžete oživiť skutočne najrozličnejšími doplnkami, jemnými a tak trochu nenápadnými, ale naopak aj výraznými, ktoré podčiarknu celý účes. Voliť môžete spomedzi čeleniek či koruniek, ale aj malých sponiek a väčších spôn. Dávajte pri výbere pozor aj na to, aby ladili s vaším celkovým zovňajškom. Ak máte napríklad na šatách drobné perličky, vložte perličky aj do vlasov. Nemusí však platiť, že čo na šatách, to aj na vlasoch.

Ak napríklad budete mať oblečené šaty s rafinovaným strihom bez akýchkoľvek ozdôb, pokojne do vlasov doplňte niečo ligotavé. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi fotografiami, v ktorých nájdete oživený každý typ účesu elegantnými doplnkami.  

Pozri aj: CROWN BRAIDED UPDO účes pre nevestu, na oslavu, no hodí sa aj na leto

nevesta

Zdroj: Shutterstock®

doplnky do vlasov

Zdroj: Shutterstock®

svadobný účes

Zdroj: Shutterstock®

účesy

Zdroj: Shutterstock®

spona do vlasov

Zdroj: Shutterstock®

účes pre nevestu

Zdroj: Shutterstock®

doplnok do vlasov

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

23.05.2021 10:54

Mne osobne sa najviac páčia zopnuté vlasy, v nich nejaká zaujímavá spona a dlhý jednoduchý závoj :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE