Kam na svadobnú cestu: Máme TOP tipy na najkrajšie miesta (1. časť)

Svadba je nádherná udalosť, ktorá má v srdciach manželov utkvieť navždy. Jej príprava je však náročná a mnohokrát i únavná, a preto je zaslúžený oddych na mieste. Čo takto vyraziť si na nezabudnuteľnú svadobnú cestu? My vám ponúkame niekoľko lákavých destinácií, v ktorých si svoju svadobnú cestu zaručene vychutnáte.

Pozri aj: Svadobná torta s geometrickým vzorom: Trend roku 2019 a 2020 pre každého

Benátky

Zdroj: Shutterstock®

Benátky – Venice

Nielen Paríž je mestom lásky. Čarovná gondola, úzke šikmé uličky, ktoré sú stvorené pre romantické bozky či prímorská atmosféra, ktorú si vychutnáte pri znamenitej no i drahšej večeri. Benátky nie sú veľké, no vždy sa tu dá čo obdivovať. V lete vás prekvapí príjemné počasie osviežené morským vánkom a v zime zase dostane čaro benátskeho karnevalu.

Pozri aj: ​Vyzývavé, zvodné a odvážne svadobné šaty: Inšpiruj sa v galérii

Kréta

Zdroj: Shutterstock®

Kréta – Crete

Kréta je stvorená pre mladomanželov, ktorí túžia po náročných svadobných prípravách jednoducho vypnúť a relaxovať. Na tomto veľkom gréckom ostrove nájdete všetko, po čom túžite. Oddych v podobe lákavého modrého mora a upravených pláží, kultúrne vyžitie, ale i vynikajúcu grécku kuchyňu.

Paríž

Zdroj: Shutterstock®

Paríž – Paris

Mesto lásky vyhľadáva každoročne veľké množstvo zaľúbencov i čerstvých mladomanželov, ktorí chcú prvé dni manželstva stráviť práve tu. Niet divu. Veď kto by odolal výhľadu z Eiffelovej veže, chutnému croissantu v útulnej kaviarni či dávke umenia v galérii Louvre?

Odporúčame: Romantické svadobné šaty s čipkou sú snom každej nevesty: Budú to tie pravé?

Las Vegas

Zdroj: Shutterstock®

Las Vegas

Mesto, ktoré má k svadbám azda snáď najbližšie. V Las Vegas to svadbami celoročne žije a takzvané svadobné kaplnky nájdete na každom roku. Ak ste predsa len odolali čaru svadby v Las Vegas, vychutnajte si svoje medové týždne práve tu. Čo takto skúsiť šťastie v kasíne či absolvovať prechádzku nočným mestom, ktoré je vysvietené mnohými farbami?

Santorini

Zdroj: Shutterstock®

Santorini

Pre milovníkov oddychu prinášame očarujúce grécke Santorini. Tento pôvodom sopečný ostrov je charakteristický svojou bielo-modrou architektúrou, ktorá dokonale zapadá do morského prostredia. Východ a západ slnka je neodolateľný, rovnako ako prechádzka na pláži vo dvojici.

Otázka pre vás: Kde ste svoju svadobnú cestu strávili vy? V prípade, že svadobnú cestu ešte len plánujete, ktoré destinácie vás lákajú?

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

05.05.2020 10:22

Tak mňa láka najviac Island, ale vážne začínam uvažovať o tom, že si so snúbencom spravíme taký road trip po našom krásnom Slovensku. len my, auto, stan a mesiac spoločných zážitkov :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE