Svadobné účesy s kvetinami pre nevestu – TOP inšpirácie!

Najkrajší vlasový doplnok pre jarnú alebo letnú svadbu? Kvety! Či už si predstavujete to, ako kráčate vyzdobenou uličkou v kostole s rozpustenými alebo vypnutými vlasmi, svadobný účes s kvetmi je univerzálnym a vhodným pre každú jednu nevestu. Jar je vo svadobnom priemysle známa ako kvetinové obdobie. Pivonky sú nádherné a ruže tiež. Ale aj jeseň dokáže prekvapiť a potešiť jesennými kvetmi, ktoré dokážu ozvláštniť účes nevesty.

Na účesoch s kvetinami je niečo romantické. Niečo, vďaka čomu každá nevesta môže pôsobiť ako prírodná diva, a to aj napriek tomu, že sa jej svadba nenesie v boho štýle. K dispozícii máte totižto množstvo vlasových kvetinových doplnkov, ktoré môžu byť kombinované tak, aby sa hodili všetkým nevestám s akýmkoľvek štýlom svadby. Od rustikálneho cez glam a vintage po moderný a všetko medzi tým – inšpirujte sa galériou nižšie a samé sa rozhodnite, či sú kvetiny skvelou voľbou do účesu pre vás ako nevestu.

Jesenné kvetinové účesy vhodné nielen na jeseň

Pripravujete sa na svadbu a premýšľate nad svadobným účesom tak, aby vám zapadal do svadobnej výzdoby a vlastne do štýlu samotnej svadby? Tak si vyberte jesenný svadobný účes, ktorý úplne zapadne do vašej svadobnej tematiky.

Ak máte v kvetinách jasno, tak je dôležité už len zvoliť to, či chcete mať vlasy rozpustené alebo zopnuté. Ku kvetinám vo vlasoch sa hodí oboje. Na vlasoch si môžete spraviť nedbalé vlny alebo ich môžete vypnúť do drdola. Teda, nebudete sa predsa účesom zapodieva vy, ale nechajte to na vašu kaderníčku, ktorá vám veľmi rada vytvorí účes podľa predstáv, poprípade poradí, aký by sa vám hodil najviac.

Inšpiruj sa: Čarokrásne svadobné lodičky a sandálky ako pre princeznú: Sadnú ako uliate!

Galéria:

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

16.09.2019 07:54

Krásne, vedela by som si vybrať!

Vaše meno:

Zdenka Slahučková

Zdenka Slahučková

01.06.2020 23:49

Niektoré krásne, niektoré moc prehnané, v jednoduchosti je krása :)

Vaše meno:

Lenka Geršiová

Lenka Geršiová

11.02.2021 12:58

Pre mňa extravagantné, ja som za klasiku.

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

23.09.2021 06:51

Vhodná voľba pre nevestu, ktorá nechce na svadbu závoj :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE