TEST: Artistry - korektor v tyčinke

Dnes tu mám pre vás recenziu na korektor, pre mňa doposiaľ neznámej dekoratívnej kozmetiky, Artistry. Rozhodla som sa preto, že vám ju trochu priblížim. 

 

"Artistry dekoratívna kozmetika je obohatená o luxusné zloženia na rastlinnej báze, obohatené znalosťami ohľadom starostlivosti o pleť, vďaka čomu dodávajú produktom optimálne prevedenie. Využitím pokrokových znalostí Artisty ohľadom typov ženskej pleti, spolu s analýzami odborníkov o módnych trendoch a najnovších novinkách módy, pomáha Artistry dekoratívna kozmetika ženám realizovať ich víziu osobnej krásy."

 

Priznávam, znie to celkom zaujímavo a s radosťou som sa teda pustila do testovania korektoru v podobe krycej tyčinky. Osobne mi tento variant vyhovuje oveľa viac ako tekutý korektor.

artistry korektor

Zdroj: Shutterstock®

Artistry korektor v tyčinke sa prispôsobí tónu vašej pleti, pritom minimalizuje viditeľnosť jemných liniek, tmavých kruhov a škvŕn a rozjasňuje pleť, aby vyzerala prirodzene svieža. Obsahuje ochrannú bariéru a príjemný OF15, ktorý chráni pleť pred škodlivými vplyvmi UVA /UVB žiarenia a vonkajšieho prostredia. Trvácne zloženie zabezpečí, že sa výrobok na pleti dlho udrží. Nová úroveň dokonalosti pre vašu pleť.

 

Odporúčame prečítať: Artistry Youth Xtend – Ochranný krém na deň

artistry korektor

Zdroj: Shutterstock®

Krycia tyčinka Artistry sa ukrýva v elegantnom čiernom puzdre so zlatým zdobením - pôsobí veľmi luxusne, je to priam hotový skvost v kozmetickej taštičke. Na spodnej časti sa vyníma zboku značka kozmetiky Artistry, vpísaná na čiernom podklade zlatým písmom. 

artistry korektor

Zdroj: Shutterstock®

Krycia tyčinka Artistry je dostupná v dvoch odtieňoch. Mne, žiaľ, prišiel na testovanie tmavší odtieň Medium, ktorý snáď v lete využijem, pretože teraz je na mňa pritmavý. :( Dostupná je aj svetlejšia verzia Light. Imponuje mi jej prevedenie v tuhej konzistencii, ktorú mám oveľa radšej ako tekutý korektor.

 

Korektor vo všeobecnosti nezvyknem veľmi používať, pretože nemám problematickú pleť. V prípade drobnej nedokonalosti však korektor použijem. Korektor zo zásady nanášam až na make-up, aby som si jeho precízne nanesenie nerozmazala. Pleť následne už len prepudrujem. Vždy sa snažím používať svetlý odtieň korektoru, ktorý korešponduje s odtieňom mojej pleti. Jemne nanesiem malé množstvo korektoru na postihnuté miesto a vklepávaním ho zapracujem. 

 

Odporúčame prečítať: ARTISTRY HYDRA-V™ - Osviežujúci penový čistiaci gél

artistry korektor

Zdroj: Shutterstock®

Korektor hodnotím ako veľmi kvalitný produkt. Páči sa mi jeho pigmentácia, ktorá je naozaj slušná. Výdrž nedokážem optimálne posúdiť, pretože je produkt na mňa pritmavý, ale myslím si, že každá z nás si pravidelne kontroluje stav svojho vzhľadu a nejaké to prepudrovanie či opätovné zamaskovanie nedokonalostí je bežnou rutinou. Konzistentne je korektor veľmi vyvážený. Je tuhý, no krásne krémový, ľahko sa rozotiera a zapracováva do make-upu.

4 komentárov
Denisa Janková

Denisa Janková

10.12.2015 12:13

Krycie tyčinky používam veľmi rada, aj táto vyzerá zaujímavo. Dobre sa nanášajú aj dobre kryjú. Niektoré dokonca aj liečia. Asi vyskúšam.

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

13.12.2015 18:25

Doposial som nenasla ten spravny korektor ktory by mi vyhovoval odtienom, chcela by som aj tento vyskusat.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

17.12.2015 15:54

doteraz som nenašla ten správny korektor, žeby to bol tento? :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 16:03

nepoužívam korektor ale značku som už počula.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE