TEST: Avon - Dekoratívna kozmetika

Niektoré dni túžime po troche luxusu a elegancie. Nie každý deň totiž používame na perách červený rúž či čierne očné tiene. Aj takýmito farbami sa dá elegancia v líčení ľahko dosiahnuť. Je to jednoduché, stačí sa iba riadiť starým známym heslom: ,,V jednoduchosti je krása.“

 

Dnes si takéto dva výrobky predstavíme. Budú nimi: Očný tieň True Color a Rúž na pery Ultra Color Indulgence.

 

Pred samotným otestovaním si už tradične uvedieme zopár informácií o výrobku:

 

Očný tieň True Color: ,,Očný tieň sýtych farieb pre dlhotrvácne líčenie

 

• poskytuje dokonalé krytie jedným ťahom
• farby ostávajú sýte počas celého dňa
• poskytujú pocit pohodlia

 

Účinky: Zloženie s Technológiou Color Reveal rozjasňuje farebné pigmenty pre jedinečný žiarivý vzhľad. Saténovo hebké zloženie sa jednoducho nanáša a okamžite očiam dodáva intenzívnu farbu, ktorá vydrží počas celého dňa, nerozmazáva sa a nezhlukuje.“

 

 

Odporúčame prečítať: 

Avon Glow – Lícenka s rozjasňovačom a bronzové guľôčky

tiene

Zdroj: Shutterstock®

Rúž na pery Ultra Color Indulgence: ,,Rúž s unikátnym gélovým zložením a šťavnatou farbou. 9 z 10 žien miluje ten pocit hydratácie a hladkú textúru. Poskytuje ochranu pred slnečným žiarením OF15.

 

•efektívne hydratuje pery
•dodáva šťavnatú, lesklú farbu
• poskytuje stredné až plné krytie

 

Účinok: Unikátne, ľahké gélové zloženie bez ťažkých voskov poskytuje luxusnú hydratáciu a jednoduché nanášanie pre zamatovo hebký pocit. Pigmenty čistej farby v hydratačnom géle zanechávajú pery neuveriteľne šťavnaté, svieže a lesklé. Zloženie poskytuje ochranu pred slnečným žiarením.“

 

 

Odporúčame prečítať: Toaletný parfum Avon - Beautiful Butterfly

ruz na pery

Zdroj: Shutterstock®

Čo na dekoratívnu kozmetiku od Avonu hovorím ja?

 

S dekoratívnou kozmetikou tejto značky mám len dobré skúsenosti. Rúže mi na perách vydržali niekoľko hodín a na očné tiene sa taktiež sťažovať nemôžem. Teraz mi prišli na testovanie odtiene produktov, na ktoré sa neodváži každý. V prípade rúžu ide o žiarivo-červený rúž v odtieni Red Tulip, v prípade očných tieňov ide o uhľovo-čierny tieň s príznačným názvom Blackest Black.

 

Rúž na pery Ultra Color Indulgence – Rúž má pekné elegantné čierne plastové balenie. Je o trochu užšie a dlhšie ako zvyčajné balenia rúžov. Rúž je skosený do šikma a ide o peknú červenú farbu. Názov opisu farbe napomáha, Red Tulip, čiže červený tulipán. Tvrdenie, že červená sa nehodí každému, nie je pravdivé. Dôležité je iba nájsť ten správny odtieň červenej. Konzistencia rúžu je príjemne kĺzavá, na pery sa aplikuje ľahko. V prípade tmavších rúžov odporúčam vykonturovať pery pred nanesením rúžu ceruzkou v podobnom odtieni. Predídete tak vlievaniu sa rúžu do vrások okolo pier. Výdrž rúžu je obstojná. Prežil pitie aj obed a intenzívna červená držala na perách zhruba dve hodiny. 

 

 

Odporúčame prečítať: Avon Anew Clinical - Spevňujúce liftingové sérum Infinite Lift

ruz na pery

Zdroj: Shutterstock®

Očné tiene True Color – Musím sa priznať, že čierny očný tieň nepatrí medzi moje najobľúbenejšie. Mám pocit, že môj pohľad nadobudne po nalíčení tvrdý výraz. Preto sa s ním nelíčim často a keď už, kombinujem ho s bledšími odtieňmi. Tieň je balený do čiernej paletky. V nej sa nachádza aj priestor pre čierny penový aplikátor. Čo sa týka samotného tieňa, ten je uhľovo-čierny a dobre pigmentovaný. Tieňuje sa ľahko a v prípade, že použijete podkladovú bázu, vydrží naozaj dlho. 

 

 

Odporúčame prečítať: Avon – Fixačný sprej na make-up

ocne tiene

Zdroj: Shutterstock®

Záverečné hodnotenie: Produkty nesklamali a prípade, že sa radi líčite výraznejšie, odporúčam ich vyskúšať. Treba mať však na pamäti, že pri výraznejšom líčení očí by mali byť jemnejšie nalíčené pery a naopak.

 

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Máte vo svojej kozmetickej zbierke červený rúž a čierne očné

tiene?

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

15.04.2015 13:48

nemám veru ani červený rúž ani čierne tiene - možno raz bude aj červený rúž ale zatiaľ naň nemám odvahu , kedysi by som si nedala červenú ani na nechty a teraz milujem červený lak na nechty :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:34

rúž máme doma mamka ho používa a je veľmi spokojná.

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:55

Používam rúž aj tiene, len iné farby....za mňa spokojnosť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE