TEST: Dermacol - Emerald Magnum

Máte rady farebné líčenie, či sa chcete len odlíšiť v dave, a vypadať nápadnejšie? Farebné špirály sú na to ako stvorené. Mihalnice môžu žiariť rôznymi farbami a ozvláštnia tak vaše líčenie

Ak sa chcete v líčení občas odlíšiť a farebné tiene vás už nudia, farebné špirály sú to pravé. Mihalnice môžu žiariť rôznymi farbami a ozvláštnia tak vaše líčenie. Taktiež sú vhodné na večerné líčenie alebo letné pestré líčenia. Testovala som farebnú vodeodolnú riasenku od značky Dermacol odtieň Emerald Magnum.

 

 

Mojou najobľúbenejšou farbou čo sa týka riaseniek, je čierna. Vyskúšala som už aj hnedú a modrú. Riasenka Dermacol Emerald Magnum má zaujímavú smaragdovo zelenú farbu a bola som zvedavá ako vynikne na mojich očiach a či jej farba bude taká intenzívna ako je na kefke riasenky. Obal riasenky má pekný, jednoduchý dizajn, ktorý sa nesie vo farbe, akej je samotná riasenka.

 

 

Dermacol - Emerald Magnum
Dermacol - Emerald Magnum

 

 

Štetček je pomerne hustý a farba je krémovejšej konzistencie. Má skutočne veľmi peknú sýtu farbu, ktorá sa podľa mňa môže hodiť modrým, zeleným i hnedým očiam.

 

 

Dermacol - Emerald Magnum

 

 

Čo o špirále píše Dermacol?

 

Okamžite dodá riasam intenzívnu smaragdovo zelenú farbu, maximálny objem a očiam hĺbku. Ľahká textúra so silikónmi a sférickými polymérmi dodáva riasam plnosť, výrazne ich zhusťuje a predlžuje. Vďaka špeciálne vyvinutej kefke hmota riasy dokonale obalí, uhladí a vytvorí tak hladký povrch bez hrudiek. Na riasach zostáva extra odolný film, ktorý zaisťuje dlhotrvajúcu, stálu a bohatú farbu. Riasy zostávajú po nanesení lesklé a pružné. Nerozmazáva sa a neopadáva. Je potrebné ju odlíčiť vodeodolným odličovačom.

 

 

Dermacol - Emerald Magnum

 


Veľmi som sa tešila na testovanie riasenky, no trochu ma sklamala. Pri nanášaní druhej vrstvy sa mi mihalnice začali zliepať a riasenka veľmi rýchlo schla, takže mihalnice som mala trochu polepené. Ešte som sa nestretla s riasenkou, ktorá by tak rýchlo uschla a mihalnice boli tvrdšie, menej pružné. Farba však bola krásna a sýta!

 

 

Dermacol - Emerald Magnum

 

 

Neopadávala, ani sa nedrobila. Mihalnice boli trošku predĺžené, no zhustenie som nezbadala. Vydržala však celý deň, zvládla aj vodu v sprche, má skvelú výdrž to musím uznať, no odlíčiť ju, to mi dalo zabrať. Keďže vodeodolné riasenky nepoužívam, nemala som doma odličovač určený na očný vodeodolný mejkap či dvojfázový odličovač, tak som použila Dermacol micelárnu vodu, ktorá je určená aj na odlíčenie vodeodolného mejkapu. Dosť som sa natrápila, kým som si odlíčila obe oči a zabralo mi to veľa času. Výborný odličovač na túto riasenku je údajne dvojfázový odličovač na vodeodolný mejkap od Dermacolu, no nie je to z mojej skúsenosti.

 

 

V ponuke sú aj farby:

 

  • Violet
  • Blue
  • Brown
  • Black sensation

 

 

 

Špirálu môžete použiť aj na čiernu špirálu, nebude to mať ale taký efekt, ako keď ju použijete samostatne. Na fotke môžete vidieť pár inšpirácii ako k tejto špirále zladiť očné tiene. Skvelo ladí k tmavej smaragdovej, zlatej i sýtej tmavej fialovej farbe.

 

 

Dermacol - Emerald Magnum
Dermacol - Emerald Magnum

 

 

Na každodenné líčenie by som túto špirálu určite nepoužívala. Ak by ste však chceli špirálu vyskúšať, môžete si ju zakúpiť v drogérii alebo na www.dermacol.sk za cenu 7,69 €.

 

5 komentárov
Zuzana Gážiková

Zuzana Gážiková

26.10.2013 19:12

keď som mala ,,násť" obľubovala som farebné mihalnice,dnes preferujem klasiku-čiernu.

Vaše meno:

Jana Komadova

Jana Komadova

26.10.2013 19:32

nikdy som nemala riasy farebné je to také neprirodzené

Vaše meno:

zuzana

zuzana

27.10.2013 19:30

pre mňa veľmi skvelé na oživenie mojich očí

Vaše meno:

Anna Stankociova

Anna Stankociova

30.10.2013 11:04

Mam doma jednu riasenku od znacky Dermacol a mozem napisat, ze som velmi milo prekvapena kvalitou. Riasy su po nej hustejsie a dlhsie este viac ako po roznych reklamovanych drahych znackach.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:39

tieto farebné špirály sa mi hodia tak na leto.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE