TEST: Dermacol Imperial Mascara

Ďalšia maskara od skvelej značky Dermacol. No obstojí v teste aj táto maskara? Dočítate sa v našom teste.

Dermacol má na trhu niekoľko skvelých maskár. Presvedčia vás o tom aj naše testy, v ktorých nájdete hodnotenia jednotlivých maskár.

 

Tentokrát som dostala na testovanie riasenku Imperial Mascara. Bola som zvedavá, či bude rovnako dobrá ako som u Dermacolu zvyknutá, alebo ma v niečom prekvapí.

 

 

Čo hovorí Dermacol

Imperial Mascara pre maximálny objem a predĺženie je mimoriadne odolná. Maxi kefka zaručí plnší objem. Jej prednosťou je vysoká odolnosť proti rozmazávaniu a farebná intenzita vďaka vysokému obsahu pigmentov. Je oftalmologicky testovaná,  obsahuje výťažky z bambusu, vitamín E a D-pantenol. Takže riasy regeneruje, zabraňuje ich vysúšaniu a chráni ich.

 

Je balená v čiernej tube s kvetinovým vzorom, dizajn sa vám bude určite páčiť, je veľmi ženský a elegantný.

Dermacol Imperial Mascara

Imperial Mascara má naozaj väčšiu-širšiu kefku ako väčšina maskár a súhlasím aj s farebnou intenzitou, je viac čierna a intenzívna ako ostatné. Pri odličovaní bežných maskár je odličovací tampón sfarbený do šedo-čierna, kdežto pri tejto maskare je úplne čierny. Keď už píšem o odličovaní, dá sa pohodlne odlíčiť, akurát to trvá trošku dlhšie vďaka už spomínanej vyššej pigmentácii.

Dermacol Imperial Mascara

Dermacol odporúča nanášať v niekoľkých vrstvách, no viac ako 2 by som neodporúčala, pretože farba je dosť hustá a zlepuje mihalnice a začnú sa tvoriť hrudky. Na obrázku môžete vidieť mihalnice nalíčené v 2 vrstvách. Už pri týchto 2 vrstvách možno vidno zlepenie. Ako vidno mám rovné mihalnice a po nanesení maskary sa mi trocha vytočili, čo považujem za veľké plus.

Dermacol Imperial Mascara

Mne táto maskara čo sa týka objemu stačí, no rovnaký efekt dosiahnem aj ostatnými maskarami od Dermacolu. Takže nejaký veľký rozdiel tu nevidím. Plusom pre mňa je jednoduché a rýchle vytočenie mihlaníc bez použitia klieštikov a výrazná čierna farba.

Dermacol Imperial Mascara

Predáva sa v 13 ml balení za 8,81 eur.

2 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

16.01.2014 22:44

Výborná maskara...

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

22.01.2014 12:39

práve ju používam a je super...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE