TEST: GOSH Velvet Touch Lipstick Matt

Značku GOSH používam už niekoľko rokov a tvorí veľkú časť môjho kozmetického arzenálu. Doposiaľ som stihla vyskúšať už pomerne slušné množstvo produktov a len zriedka narazím na taký, ktorý mi až tak nesedí. To však pri týchto rúžoch jednoznačne neplatí. Tento matný variant už mám v odtieni 003, ktorý som vám chcela nafotiť tiež, no pretože so mnou cestuje všade, dúfam, že sa nachádza v práci a niekde som ho nestratila...

 

Dokopy je v ponuke 8 odtieňov, z ktorých mám tri - 002 MATT ROSE, 003 MATT ANTIQUE a 005 MATT CLASSIC RED. Ten posledný som, samozrejme, posunula maminke, pretože ja červené rúže nepoužívam a aj na fotke budete môcť vidieť, že si ho neviem ani poriadne naniesť. :))

 

Testovali sme: GOSH intenzívna linka na oči

gosh-matt-lipstick

Zdroj: Shutterstock®

Zopár GOSH rúžov som už mala, no tento sa mi vidí, akoby bol viac výživnejší, pretože na rozdiel od predošlých, v tomto prípade nie je nutné použiť i balzam na pery. Je totiž obohatený o prírodné vosky a kyselinu hyalurónovú. Zloženie mne osobne vyhovuje oveľa viac. Všimla som si tiež, že mi nezalieza do vrások pier a pôsobí tak jednotne.

 

Ešte som postrehla jeden rozdiel od predošlých GOSH rúžov. Tie totiž neboli vôbec parfumované, no tento vonia tak jemnučko, povedala by som, že po čokoláde.
 

Odporúčame prečítať: Trápi vás akné? Možno to má na svedomí vaše trávenie!

gosh-matt-velvet-lipstick

Zdroj: Shutterstock®

Páči sa mi, že rúže sú výborne pigmentované, a tak nie je potrebné po perách prechádzať viackrát, aby som dosiahla intenzitu, akú požadujem. Rúžom nemám skutočne čo vytknúť a odkedy ich mám, používam ich pomerne často. Osobne som veľmi rada, že do ponuky pribudli aj tieto matné varianty, pretože väčšinou mám rúže s obsahom perlete.

 

Odporúčame prečítať: VIDEO: VYROBTE SI ZÁZRAČNÉHO BOJOVNÍKA PROTI AKNÉ

gosh-matny-ruz

Zdroj: Shutterstock®

Rúže síce nie sú podľa popisu dlhotrvajúce, no podľa mňa sú to jedny z tých kvalitnejších, ktoré aspoň nejaký ten čas vydržia a miznú z pier pomaličky a postupne. Mňa si skutočne získali a nenachádzam na nich jediné mínus. Zaujal ma ešte taký výraznejší a tmavší fialový odtieň, takže si najbližšie pozriem tester a uvidím či by sa mi hodil. :)

 

Odporúčame prečítať: Spoznajte PIN-UP style! A možno sa zamilujete aj vy

gosh-ruz

Zdroj: Shutterstock®

gosh-002-matt-rose

Zdroj: Shutterstock®

gosh ruz

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.12.2015 09:22

ten červený vyzerá super!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

18.12.2015 08:24

matne ruze mam velmi rada,odtiene su krasne

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

18.12.2015 16:05

nádherné farby,obidve

Vaše meno:

veronika drabikova

veronika drabikova

19.12.2015 21:13

ten cerveny chcem !

Vaše meno:

Martina Krajčová

Martina Krajčová

22.12.2015 15:54

červený rúž je top

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 15:19

tá červená je riadne červená

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE