TEST: L´oréal Paris Miss Manga Punky a mono očný tieň

Tentokrát Vám predstavím dve horúce novinky od značky L´oréal Paris, a teda recenzovať budem mono očný tieň Color Riche Les Ombres Pure a riasenku Miss Manga Punky

 

Vďaka týmto dvom produktom možno vytvoriť veľmi pekné jemné, no zároveň výrazné líčenie, ak sa trochu viac pohráme s aplikáciou riasenky, takže je len na Vás či rady experimentujete, alebo ste skôr za klasiku :))

 

Začala by som teda rovno mono očným tieňom v odtieni 205 NUDE, ktorý ak zaradím odtieňovo, tak je to v podstate do zlata ladený odtieň.

mono-tien

Zdroj: Shutterstock®

Tieň sa nachádza v aktraktívnom zlatom balení, avšak jeho štruktúra je trošku iná, na aké som bola doteraz zvyknutá - táto je totiž púdrovo-gélová. Prvotný rozdiel s bežnými tieňmi som postrehla v tom, že tieň sa vôbec nepráši.

Spolu je v ponuke 10 odtieňov - 4 odtiene Matte, 4 Nude, 1 smoky a 1 netradičný Lumiere.

loreal-tien

Zdroj: Shutterstock®

Odtieň, ktorý som dostala na testovanie je teda jeden z tých jemnejších, takže ho je možno použiť samostatne, no rovnako sa dá výborne aj skombinovať s inými odtieňmi. Ja som ho na fotografiách aplikovala bez použitia iných, aby vynikol v celej svojej kráse.

loreal-205-nude

Zdroj: Shutterstock®

Jednoducho sa nanáša, počas dňa sa nezhlukuje do záhybov, a krásne rozžiari a rozjasní pohľad - to mi musíte dať za pravdu :)) Presne takéto odtiene sú v mojom "repertoáry" na TOP priečkach, takže v tomto smere určite nie je čo vytknúť. S použitím podkladovej bázy nestráca až do odlíčenia na intenzite a drží pekne na svojom mieste, takže z mojej strany je s touto novinkou iba spokojnosť! :)

loreal-color-riche

Zdroj: Shutterstock®

Druhým najdôležitejším produktom pri líčení je riasenka. A tak sa lepšie na zúbok pozrieme riasenke Miss Manga Punky, ktorá sľubuje jedinečný rebelský look s veľkými očami v štýle bábiky  z japonského komiksu, a to vďaka zväčšenému priestoru medzi štetinkami kefky. Táto špeciálna kefka má kužeľovitý tvar, aby zachytil každú riasu.

miss-manga-punky

Zdroj: Shutterstock®

Priznám sa, že som sa toho aplikátora spočiatku celkom zľakla, a bála som sa, že budem mať riasy celé polepené a proste, že to bude jedna veľká katastrofa :)) Našťastie sa však nič také nekonalo - práve naopak, riasy, ako budete mať možnosť zhliadnuť na fotografiách nižšie sú veľmi prirodzené, no zároveň doplnené objemom a dĺžkou. 

loreal-mega-volume

Zdroj: Shutterstock®

Napriek tomu, že som žiadnu podobnú kefku nemala, sadli sme si od prvého okamihu, a tak ako som sa spočiatku obávala, som teraz veľmi veľmi spokojná. Riasenka nie je ani príliš mokrá ani suchá, teda zlatá stredná cesta, čo aj mne vyhovuje najviac.

loreal-paris-miss-manga

Zdroj: Shutterstock®

Pred použitím každej riasenky - už zo zvyku používam klieštiky pre vytočenie rias. Ak ste ešte neskúšali - určite odporúčam, pretože možno v niektorých prípadoch i keď minimálne - isto to bude mať svoj efekt. Možno aj vďaka nim mi táto riasenka drží riasy v takom tvare, ako sú aj tesne po nalíčení. Vôbec sa počas dňa nedrolí, neopadáva pod oči, a nijako oči nedráždi! Takže sa čoraz viac, i keď som donedávna veľa produktov tejto značky odskúšaných nemala, presviedčam o jej kvalitách a teším sa z každého ďalšieho produktu v mojom kozmetickom kufríku!

loreal-mega-volume-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
Beata Molnárová

Beata Molnárová

25.03.2015 15:18

Značkou Loreal nemám skúsenosť,vraj má dobré recenzie.Patrilo by sa už vyskúšať z tejto radi.

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:17

túto značku môžem ale z týchto produktv by som si vybrala skôr tieň ako riasenku ;)

Vaše meno:

Hana Selická

Hana Selická

02.04.2015 11:59

špirála vyzerá super :)

Vaše meno:

Hana Selická

Hana Selická

02.04.2015 11:59

špirála vyzerá super :)

Vaše meno:

Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

06.04.2015 23:10

Mám staršiu verziu riasenky Miss Manga a používam ju veľmi rada. Určite vyskúšam aj túto novinku

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:15

ten odtieň je naozaj krásny :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE