TEST: Marionnaud rúž Wild Rosewood

Každá žena má určité tie svoje denné skrášľovacie rituály. Jedno máme však určite všetky spoločné a to to, že vyhľadávame kvalitnú dekoratívnu kozmetiku, s ktorou sa nám dobre pracuje a ktorá dokáže každej jednej z nás zdvihnúť pôvab alebo naopak schovať naše drobné nedostatky. Presne túto kombináciu ponúka dekoratívna kozmetika Marionnaud a jej nová kolekcia jeseň-zima.

 

Zatiaľ čo letnej kolekcii dekoratívnej kozmetiky Marionnaud dominovala jemná farebnosť, trblietky a lesk,  nová kolekcia jeseň-zima sa nesie v duchu farieb kopírujúcej odtiene jesennej prírody. V kolekcii nájdete prípravky na oči, tvár aj pery a ja vám dnes predstavím jeden z tých prípravkov. Konkrétne pôjde o rúž v odtieni 02 Wild Rosewood.

Marionnaud rúž

Zdroj: Shutterstock®

Rúž má veľmi elegantný strieborný dizajn, na obale má vyryté logo M (ako Marionnaud). Obal drží naozaj pevne, nie je to balenie, ktoré sa čo i len pri najmenšom otrase ihneď v kabelke rozpadne. Rúž sa otvára klasicky oddelením (potiahnutím) jednej časti od druhej a patent funguje na klasické vysúvanie - samotný rúž je šikmo skosený pre lepšiu aplikáciu. 


Rúžu dávam jedno veľké plus a to za vôňu ktorú som si zamilovala už pri letnej kolekcii - vôňa je krásna, jemná, ovocná. Nemožno sa ani čudovať, však už v samotnom zložení nájdete ovocie - mangové maslo

 

 

Odporúčame prečítať: Rouge Sorbet - Marionnaud

Marionnaud rúž

Zdroj: Shutterstock®

Rúž po perách ľahko kĺže, pery hydratuje - doslova pôsobí ako taký balzam. Avšak narozdiel od letnej kolekcie, má tento rúž  úžasne sýtu pigmentáciu - čo môžete vidieť aj na fotografii nižšie. Výdržou rúž nevyniká, no nie je ani krátkodobá. 

 

Nová kolekcia dekoratívnej kozmetiky jeseň/zima je dostupná výhradne v parfumériách Marionnaud - takže odporúčam sa ísť popozerať na tú nádheru. smiley

 

 

Odporúčame prečítať: Pravý slnečný púder - Marionnaud

dekoratívna kozmetika Marionnaud

Zdroj: Shutterstock®

Vyskúšali ste už nejakú dekoratívnu kozmetiku značky Marionnaud?

Ak áno akú? Boli ste spokojné?

7 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

24.11.2014 09:04

nemala som ešte kozmetiku Marionnaud ale tento rúž sa pi páči veľmi

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

28.11.2014 12:14

niekedy ju určite vyskúšam,lebo rúž je pekný

Vaše meno:

Júlia Bebjaková

Júlia Bebjaková

06.12.2014 21:59

Zatiaľ som od Marionnaud nevyskúšala žiadnu kozmetiku, avšak na základe tejto recenzie som si kúpila tento rúž a bude ma čakať pod stromčekom :)

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

10.12.2014 15:28

ja mám tiež od Marionnaud rúž krásnej korálovej farby a neviem si ho vynachváliť :)

Vaše meno:

Nikoleta Sághyová

Nikoleta Sághyová

11.12.2014 22:13

akurat vcera som si zakupila ich vyrobky,skoda ze ma nenapadlo kuknut aj ruze.ale s radostou otestujem tien,tonikum,cistiacu penu a balzam ktore som ulovila :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.02.2015 12:18

neskúšala som ale páči sa mi farba nieje tak prehnane červená

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 16:37

asi by bolo potrebné jeden zakúpiť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE