TEST: MAVALA lak na nechty

Veľmi som sa potešila, keď som sa dozvedela, že odteraz budeme testovať aj švajčiarsku značku MAVALA. Doposiaľ som nemala tú česť spoznať ju bližšie, takže som sa o to viac tešila na prvé testovanie. :)

 

Dostala som lak v krásnom červenom odtieni 3 PARIS. Červená je podľa mňa tou najzákladnejšou farbou v zbierke lakov. V mojej sa nachádza hneď niekoľkokrát a každá je niečím jedinečná. 

 

A aby ani nohy nezostali "nasucho", vyskúšala som krém, respektíve, hydratačnú a regeneračnú staroslivosť, ktorú Vám predstavím v ďalšom teste.

MAVALA lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Kedysi som mávala gélové nechty. Síce boli krásne a dlho vydržali, no ten pohľad na nechty po odstránení gélu bol na zaplakanie. Odvtedy som si povedala, že stačilo, a pekne si ich lakujem lakmi. I keď nie som extra zdatná v zdobení, zvyknem ich aspoň nakombinovať, aby sa k sebe hodili. Inokedy zase nosím na všetkých nechtoch len jeden odtieň.

 

Uprednostňujem kvalitné laky, ktoré vydržia dlhšie a nezničia sa už v deň nalakovania. Takže radšej si priplatím, ale mám istotu, že budem spokojná.

mavala-paris

Zdroj: Shutterstock®

Na týchto lakoch od MAVALA sa mi páčia ich malé a praktické balenia, pri ktorých je možnosť úplneho vypotrebovania. Poslednú dobu mi totiž do zbierky pribúdajú laky o objeme 18 ml a ja sa začínam obávať, že ich nedokážem ani spotrebovať.

 

Tieto majú 5 ml a zlatý vrchnáčik ich robí naozaj luxusnými kúskami. :)) Vzhľadovo sú teda podľa mňa tip-top a nie je im absolútne čo vytknúť!

mavala-3paris

Zdroj: Shutterstock®

Štetček by som zaradila do klasiky, ktorá nikdy nesklame. Na fotografiách môžete vidieť, že sa ním dajú pekne vykresliť oblúčiky. 
 

Čo sa krytia týka, aj v tomto smere som totálne spokojná. Kryje dokonca už v prvej vrstve - čo môžete vidieť na fotkách. Dokonca som nenanášala ani nadlak, aby ste tiež mali možnosť vidieť úchvatný lesklý finish! Párada, však?

mavala-lak-na-nechty

Zdroj: Shutterstock®

S lakom aj odtieňom som nesmierne spokojná. Aj napriek celodennému namáčaniu v štúrovskom Vadaši mi lak vydržal celé 4 dni. Potom sa už začal pomaličky odlupovať zo špičiek.

 

Chcela by som vás však poprosiť alebo možno dať radu. Pri lakovaní si dávajte pozor na kožtičku! Tá totiž nalakovaná nemá byť. Keď to vidím na nejakej žene, doslova ma to irituje. 

 

A hlavne, nebojte sa toho, lakujte si nechtíky ako o život. Veď je to také ženské a pekné, najmä teraz v lete. :)) Mavala má v ponuke 74 odtieňov v stálej ponuke, takže si je z čoho vyberať a ja tiež nekončím týmto odtieňom, no poobzerám sa i po iných!

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

23.07.2015 12:20

prekrásny odtieň :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 10:20

74 odtieňov výborné :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE