TEST: GOSH – BOOMBASTIC XXL mascara

Dnes je v móde už všeličo. Vôbec nevadí, ak vyjdete na ulicu v zelenom tričku a žltej sukni, prefarbíte si vlasy na modro alebo lak na vašich nechtoch nie je len o jednej farbe.

 

Dokonca sa to považuje za IN a za originalitu. Inak tomu nie je ani v prípade líčenia. Rúže už dávno nie sú iba červené a ružové a ani maskary nie sú už iba čierne.

 

O tom sa presvedčíte aj v mojej dnešnej recenzii na farebnú maskaru BOOMBASTIC mascara volume XXL od spoločnosti GOSH Copenhagen.

Tieto špirálky nájdete v štyroch farebných prevedeniach, z čoho je samozrejme základná čierna farba Black, modrá Light Sapphire, fialová Dusty Amethyst a nakoniec tá, ktorú som testovala – zelená Vibrant Emerald. Okrem zaujímavých názvov, nájdete aj štýlový obal, ktorý je mohutnejší, čierny so žltým písmom. Kefka je naozaj XXL, hrubá, neohybná, rovnomerného tvaru po celej svojej dĺžke. Štetinky sú tiež rovnaké a nie sú husto poukladané.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH - ARGAN OIL KONDICIONÉR NA VLASY

 

TEST: GOSH – BOOMBASTIC XXL mascara

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis

 

Boombastic mascara - limitovaná edícia farebných maskár.

 

Ideálna maskara pre ženy, ktoré túžia súčasne po extrémnom objeme aj predĺžení. Veľká kefka s tromi obrovskými zásobárňami farby sľubuje perfektnú aplikáciu a zvýraznenie. Riasy sú pritom dokonale oddelené a tvarované, vynikajú objemom, dĺžkou aj výrazom. Tri trendové farby pre oslnivé riasy v každej situácii a nálade. A samozrejme nekonečný favorit, čierny odtieň 001.

 

Testovali sme tiež: TEST: Make-up Foundation Drops od Gosh Copenhagen

TEST: GOSH – BOOMBASTIC XXL mascara

Zdroj: Shutterstock®

Z môjho testovania musím priznať, že ma táto maskara veľmi nezaujala. Ani nie tak kvôli extravagantnej farbe, ale skôr pre vlastnosti, ktoré XXL maskara má mať, a ktoré sa v oficiálnom popise spomínajú, avšak v realite sa nepreukázali. Kefka je super, maskara je trochu hustejšej konzistencie. Pri nanášaní moje riasy oddelila, avšak vytvarála menšie hrudky, ktoré je možné vidieť aj na fotke. Čo sa týka objemu a dĺžky rias, ja osobne nemám dlhé ani husté mihalnice, ale pomocou vhodnej maskary tento efekt vždy docielim.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH LIP OIL – olej na pery (4 ml)

TEST: GOSH – BOOMBASTIC XXL mascara

Zdroj: Shutterstock®

Táto maskara mi veľmi objem nedodala, skôr sa postarala len o tú dĺžku. V súvislosti s výraznosťou očí, naschvál som si dala jemný krémovo-hnedý tieň na očné viečka, aby farba špirály vynikla. Farba bola výrazná, ale mala som dojem, že moje riasy farebne aj tak nevynikli. Hoci ide o zelenú farbu, nedokázala moje oči zvýrazniť tak, ako obyčajná čierna maskara. To, čo môžem vyzdvihnúť, je jej trvácnosť a to, že sa nedrobí ani po dlhšom čase nosenia.

 

Testovali sme tiež: TEST: Gosh Copenhagen – Show me volume – objemová mascara

TEST: GOSH – BOOMBASTIC XXL mascara

Zdroj: Shutterstock®

Od maskary značky GOSH som očakávala trošku viac, avšak nemusí byť až taká zlá. Možno ostatné farby, ktoré sú v ponuke to viac zaručia. Ktovie, ja osobne by som vyskúšala fialovú, tá je tmavšia, bližšie k čiernej, čiže oči budú podľa mňa výraznejšie a viac sexy v porovnaní so zelenou. A možno práve ceruzka tej istej farby ako maskara je tá, ktorá zaručí uspokojivý výsledok smiley.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH - Intenzívna vlasová maska s arganovým olejom

TEST: GOSH – BOOMBASTIC XXL mascara

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA

5 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.08.2016 23:51

zelenú maskaru som nosievala ako študentka, bolo to veru dávno

Vaše meno:

Katarina Hovancova

Katarina Hovancova

19.08.2016 12:50

no na mňa to je privela, to už je už asi pre inú vekovu kategoriu, ale zaujímave to je

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

19.08.2016 16:05

Farebnú nie ale čiernu by som vyskúšala.

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

05.09.2016 13:51

Túto maskaru by som skúsila, pretože GOSH je super, ale určite nie zelenú....pamätám si , že ako študentka som nosila modrú, vtedy ti strašne išlo....

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

12.09.2017 18:00

extravagantné modré už niesú pre mňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE