TEST: GOSH – Bronzový guľôčkový púder

Leto je ešte ďaleko, ale opálenie by našej pokožke vôbec nezaškodilo už teraz. Slnko je v tomto ročnom období ešte slabé, takže na zafarbenie slnečnými lúčmi si musíme ešte počkať.

 

Ešteže tu máme kozmetické prípravky, ktoré sa v tomto počasí o našu pleť postarajú a dodajú im nádych bronzového opálenia.

 

Dánska kozmetika GOSH si pre vás pripravila vzácne žiarivé guľôčky v bronzových odtieňoch. Ide o GOSH – Bronzový guľôčkový púder.

Ako všetky vieme, GOSH si takmer vždy zachováva svoj klasický dizajn v prevažne čiernej farbe a inak tomu nie je ani teraz. Guľôčkový púder nájdete v sklenenej okrúhlej nádobke s čiernym matným uzáverom s logom GOSH. Po otvorení na vrchu nájdete bielu hubku a pod ňou už samotné guľôčky žiarivej bronzovej farby. Púder má hmotnosť 25 g, čiže ide o balenie, ktoré vydrží.

 

Testovali sme tiež: TEST: Gosh Podkladová báza & fixačný púder 2 v 1 (Prime´n Set)

TEST: GOSH – Bronzový guličkový púder

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

Dokonalým hitom je guľôčkový slnečný púder s jednoduchým použitím a príjemnou vláčnou textúrou. Rôzne farby púdrových guľôčok vytvoria zaujímavé farebné odlesky a prispejú ku krásne opálenej a slnkom zaliatej pleti. Obsahuje svetlo odrážajúce pigmenty, vďaka ktorým bude pleť žiariť. Použite ako púder alebo ako farbu na líčka.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH - Štetce - Powder Brush, Contour Brush, Eye Shadow Slanted

TEST: GOSH – Bronzový guličkový púder

Zdroj: Shutterstock®

MÔJ NÁZOR

Produkty od GOSH Copenhagen mám veľmi rada. Dizajn je jednoduchý a elegantný, kvalita je vysoká a cena prijateľná. Nový bronzový púder využívam toto obdobie dosť často. Na nanášanie používam štetec a púder si aplikujem ako lícenku na oblasť lícnych kostí. Úplne stačí štetcom dvakrát prejsť po lícach a efekt je hneď vidieť. Ide o žiarivý guľôčkový púder, čiže na lícnych kostiach zaznamenáte nielen bronzový nádych, ale aj jemné žiarivé trblietky. Tie sú viditeľné hlavne na slnku a dodávajú pleti opálený vzhľad.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH – Rebel Eyes – maskara

TEST: GOSH – Bronzový guličkový púder

Zdroj: Shutterstock®

Farba guľôčok sa na štetec ľahko zachytí a pri aplikácii neopadáva. Ak máte kvalitný podklad – primer a make-up, tak bronzové guľôčky vám na pleti vydržia dosť dlho bez poškodenia a náznaku mastenia. Ich farba pôsobí prirodzene a rýchlo sa pleti prispôsobia. Preto ich bežne nosím ako denné líčenie do školy. Myslím si, že budú skvelým pomocníkom aj na večery, kde budete chcieť zažiariť. Odličovanie nie je vôbec žiadny problém – ľahko idú dole a pleť zanechávajú nepoškodenú.

 

Bude vás zaujímať: Aký je rozdiel medzi jednotlivými druhmi púdrov a ako ich používať

TEST: GOSH – Bronzový guličkový púder

Zdroj: Shutterstock®

Tento bronzový guľôčkový púder je užitočným doplnkom pre nevýraznú alebo unavenú pleť, ktorej chýba jas a farba. Ak sa vám nechce čakať do leta na opálenú pleť, tak si skočte kúpiť tento bronzer za 13 eur do akejkoľvek predajne FAnn parfumérie.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH - Matt shades - paleta očných tieňov

TEST: GOSH – Bronzový guličkový púder

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

15.04.2017 09:37

Túto kozmetiku nepoužívam,ale gulôčkový púder musí byť.

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

15.04.2017 14:26

mne postaci gulockovy puder z lacnejsej kozmetiky... rozhodne ho musis mat

Vaše meno:

Lenka Geršiová

Lenka Geršiová

16.04.2017 12:22

Ja som používala tiež guľôčkový púder, ale od inej značky a bolo som spokojná.

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

22.04.2017 14:25

Gulôčkový puder rada používam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 12:30

pekný pekný naozaj

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE