TEST: GOSH – Tekutý matný rúž - Gosh Liquid Matte Lips

Matné rúže a lesky už mali svoje „zlaté obdobie", keď boli hitom a každá žena bola nedočkavá, kedy aspoň jeden vyskúša.

 

Dnes sú pre niekoho tieto matné rúže prvou voľbou a pre niekoho nie.

 

Tie, ktoré ste si ich obľúbili, tak vás poteším, pretože vám v dnešnej recenzii predstavím - Tekutý matný rúž - Gosh Liquid Matte Lips v odtieni 001 – CANDYFLOSS.

Tento matný rúž na pery od dánskej kozmetiky GOSH Copenhagen si zachováva svoju klasiku, v ktorej vrchnák penového aplikátora je matnej čiernej farby a zvyšok je sklenená priesvitná fľaštička, cez ktorú môžete vidieť farebný odtieň rúžu. Jeho objem je 4 ml a nájdete ho aj v ďalších 7 odtieňoch.

 

Testovali sme tiež: TEST: Gosh Lumi Drops lícenka

test matného rúžu

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

LIQUID MATTE LIPS je tekutý rúž pre jednoduché a presné nanesenie s intenzívnym matným efektom, ktorý spoľahlivo vydrží celé hodiny. Farba rúžu sa nerozmazáva ani vtedy, keď teploty stúpajú do horúcich výšok. Aktívne zložky podporujú rast objemu pier. LIQUID MATTE LIPS vám vydrží na perách s celodenným efektom a pocitom maximálneho komfortu.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH – púdrová kontúrovacia paleta

testovanie matného rúžu

Zdroj: Shutterstock®

ČO SI MYSLÍM O MATNOM RÚŽI JA?

Ja som práve z tých, ktoré si matnosť na rúžoch a leskoch cenia. Preto som sa tešila aj na otestovanie tejto novinky. Tento rúž je krásnej staroružovej farby, ktorá ma robí romantickou a jemnou. Zvyknem ho nosiť k šatám v slnečnom počasí. Rúž sa pomocou aplikátora jednoducho nanáša a nepotrebujete ani kontúrovaciu ceruzku. Aplikátorom viete pery presne ohraničiť a rúž sa počas nosenia nerozpíja.

 

Testovali sme tiež: TEST: Gosh Nail Lacquer lak na nechty

gosh matný rúž

Zdroj: Shutterstock®

Pery po ňom nie sú suché, ale žiaľ, rúž zachádza do čiarok na perách, čo nevyzerá až tak pekne. Taktiež zanecháva na perách lepkavý pocit, ktorý iba trochu vymizne po čase nosenia. Avšak veľké plus je jeho trvácnosť. Matný rúž vydrží na perách tak dlho, ako chcete, hoci aj celý deň. Lesk je bez nejakej špecifickej vône.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH Overnight Primer Oil – olej

tekutý matný rúž na pery

Zdroj: Shutterstock®

Ak aj vy máte záujem otestovať túto matnú novinku, môžete si vybrať z krásnych odtieňov, ktoré sú v ponuke v sieti FAnn parfumérií za prijateľnú cenu - 10 €.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH Lash Sculpting Fibre – maskara

TEST: GOSH – matný lesk na pery

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 10:49

jemná ružová neurazí neprekvapí

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

02.10.2017 21:48

pacia sa mi matne ruze

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE