TEST: Oriflame - Ceruzka na obočie Giordani Gold

V móde je späť prirodzené obočie už nejakú tú sezónu a ja som tomu osobne veľmi rada. Nepekné tenké čiarky, ktoré sa kedysi nosili - tomuto trendu by som nikdy nepodľahla. Som človek, ktorý je vždy skôr za prirodzenosť a jednoduchosť.

 

Obočie, také, aké nám príroda nadelila, je predsa tým, čo krásne sedí našej tvári. 

 

V prípade, ak je vaše obočie svetlé či riedke, nie je na škodu ho dokresliť. Avšak treba dbať na správny odtieň ceruzky, ktorú zvolíte. Ja volím skôr svetlejšie odtiene, aj keď som hnedovláska, no odtieň mojich vlasov je skôr svetlejší, aj pleť mám bledšiu a výsledný efekt dokresleného obočia je tak prirodzenejší. Giordani Gold od Oriflame má vo svojom sortimente skvelú ceruzku na obočie so zabudovanou kefkou na úpravu výsledného efektu, poďme sa na ňu bližšie pozrieť :)

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - paletka Giordani Gold

oriflame - ceruzka na obocie giordani gold

Zdroj: Shutterstock®

Oriflame - ceruzka na obočie Giordani Gold - odtieň Brown

 

Luxusná, krásna a praktická ceruzka na obočie. Na jednom konci má jemné, krémové zloženie, obohatené o vyživujúci vitamín E, ktoré dodá vášmu obočiu nádhernú, prirodzenú farbu. Praktická kefka na druhom konci vám umožní ľahko si zmiešať farbu a upraviť obočie do bezchybného tvaru.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - Vyživujúce pleťové kapsuly NovAge Nutri6

oriflame - ceruzka na obocie giordani gold

Zdroj: Shutterstock®

Vzhľadovo je ceruzka veľmi podobná svojím súrodencom z produktovej rady Giordani Gold. Lesklý čierny obal doplnený o zlaté popisy. Ceruzka je obojstranne využiteľná. Na jednom hrote nájdeme klasickú ceruzku, ktorá je konzistentne vcelku fajn. Je krémová, ani tvrdá, ani mäkká, takže si s ňou hravo dokreslíte obočie. Pri otupení postačí ceruzku na obočie zastrúhať. Ako môžete vidieť na fotke, testovala som pre vás hnedý odtieň Brown, v ponuke nájdeme ešte odtieň Blond. Na druhom hrote ceruzky nájdeme praktickú kefku, ktorá nám umožní obočie dotvarovať, ale zároveň aj zjemniť odtieň nakreslenej farby. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - Guľôčkové očné tiene Giordani Gold

oriflame - ceruzka na obocie giordani gold

Zdroj: Shutterstock®

Ceruzka na obočie Giordani Gold ma zaujala na prvý pohľad. Avšak ako som už spomínala v úvode článku, som zvyknutá skôr na bledší odtieň svojho obočia, ktorý je vtedy viac prirodzenejší. To však ceruzke na kvalite neuberá. Konzistentne je ceruzka priam ideálna. Hravo si s ňou obkreslíte líniu obočia, či dokreslíte bledšie miesta v ňom. Ceruzka obsahuje aj praktickú kefku, ktorou si viete farbu obočia zjemniť a dosiahnete tak veľmi prirodzený a jemný vzhľad.

 

Odtieň Brown však odporúčam skôr tmavovláskam. Ak ste svetlejší typ ako ja, mohlo by tmavšie obočie pôsobiť tvrdším dojmom. Hoci na fotke obočie vyzerá skvelo a prirodzene, ja som sa cítila, že som trošku mimo svoj komfort. Určite však vyskúšam Blond odtieň, nakoľko moja niekoľkoročná stálica - ceruzka na obočie - sa už ani nedá poriadne strúhať, aká je maličká a vypotrebovaná :)

 

Testovali sme aj: TEST: Viacúčelový krém Essentials od Oriflame

FOTOGALÉRIA:

9 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

11.02.2017 17:14

Vyzerá super

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

13.02.2017 10:20

Používala som ju, ale teraz už nemusím, keďže mám PMU obočia. Ale inak je super.

Vaše meno:

Anna Kralovičová

Anna Kralovičová

13.02.2017 19:23

Mám radšej takéto kombinované ceruzky, ktoré majú z druhej strany kefku, sú praktickejšie, keď je treba obočie upraviť, nemusíme zháňať kefku kade tade.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

13.02.2017 20:30

šikovná ceruzka

Vaše meno:

tofica

tofica

13.02.2017 20:49

Uplne suprová . Isto si ju kúpim, lebo s tou kefkou je úžasná. Dakujem ,že ste testovali.. a napísali ten článok.

Vaše meno:

Vlasta Tóthová

Vlasta Tóthová

22.02.2017 22:52

vyzera dobre, len pani ma zly tvar obocia

Vaše meno:

Kinga Bugárová

Kinga Bugárová

27.02.2017 21:00

som oriflame lady a viem len odporucit

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

12.03.2017 12:42

Mám rada tu céruzku

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.08.2017 14:48

nepoužívam ceruzky na obočie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE