TEST: Oriflame - Lak na nechty The ONE Long Wear

Pomaly sa nám blíži leto a s pribúdajúcimi stupňami rastie aj naša túžba nosiť výraznejšie a odvážne farby.

 

Či už na oblečení alebo aj na našich nechtoch. Nielen vonku sa všetko prebudilo do krásy a „zaodelo“ do farieb, ale aj naše outifty či doplnky sú pestrejšie.

 

Sviežim lakom na nechty sa dá docieliť krásna bodka za celkovým jarným či letným lookom. Dnes vám bližšie predstavím dlhotrvajúci lak na nechty od značky Oriflame s prekrásnym názvom – nočná orchidea z kolekcie The ONE. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - The ONE riasenka a púder

oriflame - Lak na nechty The ONE Long Wear

Zdroj: Shutterstock®

Oriflame – lak na nechty The ONE Long Wear

 

Lak na nechty s dlhotrvajúcim vysokým krytím v odtieňoch podľa posledných trendov. Vďaka špeciálnej gélovej technológii poskytuje rovnomerné krytie, neolupuje sa a zachováva si svoj krásny lesk. Jedinečný široký štetec zabezpečí precízne nanášanie laku.

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - malinový balzam Love Nature

oriflame - Lak na nechty The ONE Long Wear

Zdroj: Shutterstock®

Balenie laku na nechty vás zaujme predovšetkým vrchnáčikom, na vrchu ktorého sa vyníma embosované logo Oriflame. Flaštička s objemom 8 ml je priehľadná. Odtieň Night Orchid je krásne namiešaný, vyzerá ako fuchsia, ale je mierne fialový. Štetček je plochý, primerane široký a dlhý, takže sa s ním dá precízne lakovať, či už ľavou alebo pravou rukou. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - The ONE balzam na pery a BB Cream

oriflame - Lak na nechty The ONE Long Wear

Zdroj: Shutterstock®

S lakom na nechty som nadmieru spokojná. Odtieň je originálny, hoci sa javí na prvý pohľad ako typická fuchsia, nie je tomu tak, „do karát“ perfektne zahral odtieň fialkovej. Prekvapila ma sýtosť odtieňu už v jedinej nalakovanej vrstve. Konzistentne je lak primerane tekutý – ani riedky, ani hustý. So štetčekom sa mi skvelo lakovali nechty. Lak na nechtoch primerane rýchlo uschol a pôsobil pekne už v jedinej vrstve.

 

Testovali sme aj: TEST: Rozmaznávajte pokožku svojho tela s Oriflame

oriflame - Lak na nechty The ONE Long Wear

Zdroj: Shutterstock®

Lak na nechtoch krásne vynikne. Nechty sú pekne nalakované, farba je sýto pigmentovaná, ale predovšetkým odolná a trvácna, takže sa z nechtov tešíte aj 5 dní. Lak je trošku viac pigmentovaný, preto odporúčam nanášať aj podkladovú vrstvu. Čo sa týka odlakovávania, na prvý „šup“ sa zbavíte hrubej vrstvy laku a následným doodlakovaním sa zbavíte aj čiastočiek farby v záhyboch pri krajoch nechtov.

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - lak na nechty Giordani Gold Intense Shine 

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

31.05.2016 06:42

pekna farba laku

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:07

Farba laku úplne krásna

Vaše meno:

Lenka Tichá

Lenka Tichá

23.06.2016 08:26

Pěkná barvička. Já mám the ONE ve žluté a musím říct, že se mi začíná odlupovat většinou už druhý den. takže barvy supr, ale výdrž za mě spíše špatná.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE