TEST: The One Power Shine rúž od Oriflame

V dnešnom testovaní sa zameriame na pomerne známy výrobok, ktorý som vám predstavila už v rámci minulého testovania novej kozmetiky The One od Oriflame.

 

Ide o rúž na pery The One Power Shine, ktorý si tentoraz predstavíme v zaujímavom odtieni Blitzy Gold

 

Poďme si ale na začiatok povedať niečo o tom, čo o výrobku uvádza sám výrobca: Krásne, perleťovo trblietavé odtiene rúžu so stredne krycou schopnosťou, obohateného o drobné trblietky s kovovým leskom, ktoré odrážajú svetlo a zvýrazňujú tak lesk rúžu. Vďaka ošetrujúcemu komplexu LipKiss v tomto rúži sú pery hebkejšie a hladšie, s výraznejším leskom.

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - Very Me - rúž na pery Frost Addict

The One Power Shine rúž od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Moje hodnotenie:

 

Nakoľko som prednedávnom mala možnosť otestovať jeho bledšieho "kolegu" v odtieni Pink Hipnotic, rúž pre mňa nebol až takou novinkou. Opäť je balený do praktického vysúvacieho strieborného balenia s odleskom, ktorý je jednoducho neprehliadnuteľný.

 

Tentoraz mi na testovanie prišiel zaujímavý odtieň a bola som zvedavá na jeho krycie schopnosti. Rúž opäť vonia krásne po vodných melónoch a na pery sa nanáša naozaj ľahko. Odtieň je zaujímavý, v obale tmavší, avšak na perách pôsobí naozaj veľmi pekne. Je to ideálny párty rúž.

 

Krytie je podľa mňa stredné a myslím, že rúž v tomto odtieni naozaj splnil všetko to, čo výrobca sľuboval. Stredne krycia schopnosť, drobné trblietky, pery hebké, hladké a hydratované... Výdrž rúžu je dlhšia, nedá sa však porovnávať s klasickým rúžom na pery, opäť by som to prirovnala k takému rúžo-balzamu. :-)

 

Testovali sme aj: TEST: Oriflame - Pure Skin - SOS Spot Gel

The One Power Shine rúž od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Rúžu naozaj niet čo vytknúť a pokiaľ hľadáte malého, no šikovného pomocníka, ktorý si rozumie s každou veľkosťou kabelky, môžete si vybrať až z 20-tich dostupných odtieňov. Momentálna odporúčaná cena výrobku je 6 € za kus, avšak zoženiete ho i lacnejšie počas akciových období Oriflame. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Oriflame - HairX - Ultimate Repair

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.12.2016 09:35

asi pekné, ale pre mňa nie

Vaše meno:

tofica

tofica

25.12.2016 11:20

Kupujem tento rúž pravidelne.. Ale odtieň Clover Haze.. Takýto sa mi moc nepáči.. je to pre mladšie ročníky a samozrejme na párty sa hodí .. Cena je 3,49 , ked je akcia .. super !!!

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.09.2017 13:36

strašné tieto modne výstrelky nemám rada

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE