TEST: Volume Build Mascara - Oriflame

Oči sú úžasným nástrojom na komunikáciu. Mnoho ľudí si pri prvom kontakte všimne najskôr oči. Preto treba pohľadu venovať zvýšenú pozornosť.

Niektoré z nás občas siahnu po mihalniciach umelých, iným stačia tie svoje prirodzené zvýraznené špirálou. Ja patrím taktiež medzi tie, ktoré dôverujú špirálam. Práve preto špirála nesmie v mojej výbave nikdy chýbať. Vyskúšala som už mnohé. Vodeodolné, gélové, farebné.

 

 

Nakoniec sa mi najviac osvedčila práve klasická čierna, s ktorou sa dajú robiť zázraky i napriek tomu, že nie ste majiteľkou dlhých a hustých mihalníc.

 Volume Build Mascara - Oriflame

 

Preto som sa potešila, keď som dostala možnosť otestovať novinku z radu špirál- Zhusťujúcu špirálu Volume Build od Oriflamu. Kozmetiku Oriflame mám rada, pretože som si tam našla viaceré výrobky, ktorým som dlhodobo verná.

 

Výhodou špirály Volume Build je fakt, že sa dá nanášať vo viacerých vrstvách a je len na vás, koľko vrstiev si nanesiete. Vďaka zloženiu Voluflex špirála udržiava riasy jemné a ohybné od prvej aplikácie až po poslednú. Toľko k teórii a teraz samotná prax. :-)

 


Volume Build Mascara - OriflameČo sa týka dizajnu špirály, prekvapila ma balením v peknej fialovej farbe s lesklým písmom vo farbe malín. I samotná kefka nesklamala a zaujala ma tvarom, ktorý sa od dolnej časti nahor zužoval. Aplikátor špirály má pomerne husté zastúpenie štetiniek, čo má priniesť efekt hustých, dlhých a zvodných rias. Prvým plusom je teda pre mňa samotný tvar kefky, s ktorým sa dá pekne narábať. Keďže som vlastnila od Oriflamu už niekoľko špirál, bola som zvedavá na efekt.

 

 

Špirála sa nanášala ľahko a vďaka hustým štetinkám sa čierna farba dostala všade tam, kam sa dostať mala. Som zástankyňou iba jemného líčenia, a preto svojim riasam zvyčajne venujem dve vrstvy farby. Pri výnimočnejších chvíľach im doprajem o jednu vrstvu navyše.

 

Volume Build Mascara - Oriflame

 

Už po aplikácii prvej vrstvy sú riasy predĺžené, pričom pri iných špirálach treba naniesť dve. Po druhej vrstve sú výrazné a dlhé a po tretej vrstve netreba už nikdy skúšať umelé riasy, pretože tieto sa im v dĺžke, výraznosti a hustote naozaj hravo vyrovnajú. Druhým plusom je, že ani pri troch vrstvách sa vám riasy nezlepia.

 

 

Odličovanie nie je problémom a ráno sa znova teším na krásne riasy, s ktorými vkročím do nového dňa. Určite stojí za vyskúšanie :-)

 

 

 

 

9 komentárov
Veronika

Veronika

24.05.2013 18:05

zeby som si ju kupila???

Vaše meno:

ivana

ivana

31.05.2013 17:11

je naozaj super

Vaše meno:

Mirka

Mirka

31.05.2013 20:50

Túto maskaru aktuálne používam a je super, vyhovuje mi po všetkých stránkach. Na riasy použijem klieštiky a aplikujem dve vrstvy, úplne to stačí, nezlepuje, riasy nie sú "ťažké" a vydrží neskutočne dlho. Vrelo odporúčam!

Vaše meno:

Lubena

Lubena

03.06.2013 10:14

Súhlasím - maskara na mihalniciach oči krásne zvýrazní. Žiaľ, moje očká slzia neustále, takže ani vodeodolná maskara neprichádza u mňa do úvahy... tak som len na očných linkách. Ale v pohodke :)

Vaše meno:

Danka

Danka

05.06.2013 17:46

Z Oriflamu si objednávam dosť výrobkov, ale špirály som si ešte nie...vyzerá dobre podľa popisu ak podľa komentárov, avšak chýba mi tu obrázok očí a použitia - no možno si kúpim keď budem objednávať najbližšie, škoda ešte že nieje napísaná cena :)

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

20.08.2013 16:06

Túto špirálu používam už dva mesiace..a je senzačná..riasy vyzdvihne,zhustí...je to veľmi kvalitná špirála,za veľmi dobrú cenu,môžem len doporučiť :)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

05.02.2014 17:37

Super špirála, asi sa dám nalákať:))

Vaše meno:

marianna

marianna

10.02.2014 18:01

táto špirálka je super, nedám na nu dopustiť. mám ju od minulého roka, riasy sú ako umelé po viacerých vrstvách.
Naozaj SUPER, inú už nepoužívam.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 12:50

treba už len vyskúšať :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE