TEST: Zmatujúci púder od Mary Kay

Neviditeľný jemný púder redukuje nadmernú mastnotu, fixuje mejkap a dodáva každému odtieňu pleti bezchybný vzhľad!

 

Súhlasim a to na 100%. Púder používam každý deň už 3 mesiace a pleť sa mi postupne prestáva mastniť v T-zone a zafixuje makeup na dobu potrebnú. Ráno pred odchodom do školy si makeup zafixujem týmto púdrom a po príchode domov zo školy pleť vyzerá rovnako. Aplikácia je rýchla a ľahká. Pleť je po nanesení púdru hladká a jemná ako zo saténu.

transparentny puder

Zdroj: Shutterstock®

Veľkou výhodou je aj biely odtieň,ktorý sa po nanesení prispôsobí každému druhu pokožky. Na pleti nevytvorí škaredé mapy,fleky a nezvýrazní pory. Aj ked púder používam už dlhšiu dobu stále mám viac ako 2/3 v balení pretože rýchle zatváranie zabráňuje plýtvaniu s púdrom. Púder je vhodné nanášam labutienkou alebo štetcom ja osobne používam malý kabuki štetec, ktorým púder zapracujem do pleti až pokiaľ pleť nie je matná a pritom nevyzerá ako maska.

mary kay zmatnujuci puder

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay je značka,ktorá ponúka vysoko kvalitnú dekoratívnu kozmetiku a na trhu pôsobí už vyše 50 rokov.Tentoraz prináša horúcu novinku a to Mary KAY transparentný sypký púder.

 

Balenie

Veľmi skladné a po otočení viečka mám 100% istotu,že sa mi obsah púdru nevysype po celej kozmetickej taštičke!

 

 

Zhrnutie čo tento púder dokáže:

 

Absorbuje nežiaduci lesk a udržuje mejkap svieži po celý deň. Zanecháva pleť zamatovo hebkú. Je neviditeľný a vždy sa perfektne hodí ku každému tónu pleti - od svetlého až po snedý. Zloženie obsahuje látky rozptyľujúce svetlo, ktoré zmierňujú nedokonalosti pleti pre bezchybný vzhľad.

ja a púder

Zdroj: Shutterstock®

Na záver môžem len dodať, že tento púder si zamiluje snad každá pretože kto by nechcel pleť krásne hladkú a jemnú? Vyskúšajte a objednajte si ho u svojej Mary Kay!

 

Obsah 11 gramov a cena 19€

Galéria -

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:13

Mary Kay má skvelé výrobky.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE