TEST: Zvodný pohľad vďaka Mary Kay

Potrpíte si viac na líčenie očí alebo vsádzate kartu na pery? 

 

Ak patríte k tým, ktoré sa riadia pravidlom, že oči sú ,,bránou" do duše a s radosťou túto ,,bránu" svojim líčením podčiarknu, tak potom je tento článok určený práve pre vás.

 

V dnešnom testovaní vám predstavím kontúrovaciu ceruzku na zvýraznenie obočia a očné tiene v odtieni Sandstorm, ktoré sú vhodné ako na denné, tak aj večerné líčenie.

 

Testovali sme tiež: Mary Kay - transparentný púder a minerálne líčka

mary kay ocne tiene sandstorm

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay® Kolekcia očných tieňov Sandstorm - vytvorte zmyselný vzhľad pomocou sýtych, farebne zladených očných tieňov, ktoré sa ľahko kombinujú.

 

  •  Ľahké zloženie a pôsobivé farby
  •  Rovnomerne a hladko sa nanášajú
  •  Dlhotrvajúce a odolné zloženie
  •  Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
  •  Oftalmologicky testované.

 

Testovali sme tiež: Mary Kay - Endless performance - Púdrová podkladová báza a kontúrovacia ceruzka 

mary kay ocne tiene sandstorm

Zdroj: Shutterstock®

Očné tiene Sandstorm sú taká starádobrá klasika, ktorá nikdy neomrzí, no zároveň nikoho ani neurazí. Krásne nakombinované 4 príbuzné nude odtiene, s ktorými docielite dokonalý vzhľad líčenia očí. Môžete použiť dva odtiene, alebo aj všetky štyri. Zvoliť si môžete výraznejšie dymové večerné líčenie alebo decentné denné líčenie.

Očné tiene navyše obsahujú vitamíny A, C a E pomáhajú chrániť proti voľným radikálom spôsobujúcim vrásky a minerály, ktoré sa bežne vyskytujú na zemi, majú ľahké zloženie a dodávajú pleti jas. 

mary kay ocne tiene sandstorm

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay® Kontúrovacia ceruzka na obočie - upravené obočie dodá tvári jasnejší výraz a môže vám ubrať pár rokov. Mary Kay® Kontúrovacie ceruzky na obočie sú skvelé na vyplnenie a dotvarovanie obočia, čo pôsobí ako okamžitý face-lift v oblasti očí.

 

  •  Krémové zloženie odolné voči vode
  •  Jednoduchá aplikácia
  •  Drevená ceruzka.
     

Testovali sme tiež:  Mary Kay - veľké testovanie dekoratívnej kozmetiky

mary kay konturovacia ceruzka na obocie

Zdroj: Shutterstock®

Ceruzka na obočie je produkt, na ktorý sa aj v dnešnej dobe často zabúda. Líčeniu očí vždy niečo chýba, nejaká tá ,,bodka" za vetou, pokiaľ nie je krásne orámované dokonalým obočím. Aj jemné dofarbenie a potrhnutie nevýraznejších línií obočia dodá vášmu líčeniu úplne iný vzhľad. Mary Kay vám vo svojom sortimente ponúka dva odtiene kontúrovacích ceruziek na obočie - mnou testovaný odtieň Blonde a ďalej odtieň Soft Black. 

mary kay konturovacia ceruzka na obocie

Zdroj: Shutterstock®

Oba testované produkty si ma veľmi získali. Čo sa týka kontúrovacej ceruzky na obočie v odtieni Blonde, prišla mi na môj vkus trošku bledá a obávam, že druhý odtieň z ponuky by bol pre mňa zase tmavý. Takže by som asi uvítala nejakú zlatú-strednú cestu. Kvalite však nemám čo vytknúť. Ceruzka krásne farbí, je mäkká a krémová. Výsledný dojem pôsobí veľmi prirodzene.

 

Odporúčame prečítať: Mary Kay - veľké testovanie dekoratívnej kozmetiky

mary kay dekorativka

Zdroj: Shutterstock®

S očnými tieňmi sa pracuje príjemne a ľahko. Krásne sa tieňujú a skvelo priľnú na očné viečko. Vedia byť nenápadné aj výrazné, a to najmä vďaka širokej možnosti využitia odtieňov. Tiene obsahujú perleť, ktorá krásne rozjasní váš pohľad.

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

03.09.2015 17:06

pekné tiene

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

08.09.2015 11:09

Mňa si produkty Mary Kay celkom získali. Po odskúšaní pár produktov viem, že za kvalitu sa oplatí priplatiť. Aj keď som sa stretla s názorom, že tiene sú veľmi slabo pigmentované, z fotky vidno, že to tak nie je :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 10:12

paletka má nadherné farby nádhernéé :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE