TEST: PHILIPS SatinPerfect epilátor Deluxe edícia HP6581/00

Tentokrát som testovala malého-veľkého pomocníka od značky PHILIPS. Epilátor SatinPerfect spolu so 7 kusmi príslušenstva.

 

I keď je toto v poradí môj druhý epilátor, ten prvý v podstate ani nemožno počítať... Bol značky ETA - asi ten najlacnejší aký mali v ponuke, keďže vtedy ešte ako študentka 1.ročníka na strednej škole som veľa peniažkov nemala, siahla som po najlacnejšej verzii... Avšak nech som sa pokúšala akokoľvek dlho, nikdy som si nedoepilovala ani len jedno lýtko, pretože mi to bolo až neznesiteľne nepríjemné.

 

Odporúčame prečítať: PHILIPS VisaPure Essential čistiaca kefka na tvár

philips-epilator

Zdroj: Shutterstock®

Dlho mi teda stál na poličke, no nedávno som tak premýšľala a povedala si, že doba v tomto smere istotne pokročila, a tak som neváhala ani sekundu a pustila sa do testovania :)) 
 

Na tomto epilátore sa mi páči veľmi veľa vecí, takže ani neviem čím prvým mám začať, pretože Vám toho chcem veľa napísať...

 

Odporúčame prečítať: PHILIPS inteligentný hrniec Multicooker HD 3037/70

philips-satinperfect

Zdroj: Shutterstock®

Epilátor Philips SatinPerfect so systémom SkinPerfect odstráni aj tie najkratšie chĺpky a zároveň ochráni pokožku. Možno ho pohodlne používať nasucho aj namokro počas sprchovania. Čo ja osobne považujem za úplne perfektné, nakoľko počas kúpeľa sa vďaka teplej vode pekne pootvárajú póry (alebo ako to nazvať?), takže je epilácia podstatne menej bolestivejšia a príjemnejšia, ako keď som to skúšala nasucho! 

 

Súčasťou je aj presný epilátor na mokré alebo suché použitie, praktická pinzeta a holiaca hlava s hrebeňovým nástavcom, ktorá mi spravila taktiež obrovskú radosť, nakoľko si zatiaľ epilujem iba nohy od kolien nadol, no dneska chcem vyskúšať aj stehná :)) Teda holiaca hlava sa mi hodí rovnako ako epilátor!

philips-holiaci-strojcek

Zdroj: Shutterstock®

epilator

Zdroj: Shutterstock®

Páči sa mi aj to, že počas epilovania či holenia možno použiť aj penu na holenie a nijako to epilátoru neuškodí. Precízne sa dajú všetky nástavce poumývať pod prúdom vody, a sú tak dokonale pripravené na ďalšie použitie...

 

Tento epilátor disponuje textúrovanými keramickými diskami, ktoré šetrne odstránia aj tie najjemnejšie chĺpky. Je tiež vybavený jemnými epilačnými diskami, ktoré odstraňujú chĺpky bez ťahania pokožky.

opti-light

Zdroj: Shutterstock®

epilacne-disky

Zdroj: Shutterstock®

Extra široká epilačná hlava poskytuje optimálne odstraňovanie chĺpkov pri každom pohybe pre dlhotrvajúce a extra jemné výsledky v priebehu pár minút.

 

Oceňujem, že sa na epilátore nachádza Opti-light svetielko, ktoré mi pri epilácii nesmierne pomáha a bez neho by sa mi stopercentne horšie epilovalo, pretože by som nemala taký rozhľad, kde ešte zostali chĺpky.

satinperfect

Zdroj: Shutterstock®

Epilátor stačí dať na hodinku nabiť, a potom vydrží na 40 minútovú prevádzku. Ja ho mám niečo cez mesiac a zatiaľ som ho nabíjala iba raz. Indikátor počas nabíjania bliká, no keď je už epilátor úplne nabitý, ustavične svieti - vtedy teda môžeme nabíjačku odpojiť.

 

Chĺpky trhá naozaj aj s koreňom, takže efekt je viac ako viditeľný, nakoľko som si nohy epilovala iba včera od prvého použitia, čo cca vychádza na 4 týždne, ak dobre počítam. Super, čo poviete? :))

philips-epilacia

Zdroj: Shutterstock®

Prvé epilovanie bolo trošku nepríjemné, no dalo sa to zvládnuť, nikam som sa neponáhľala, takže som na to šla precízne. Teraz však už včerajšia druhá epilácia bola o poznanie príjemnejšia - takže si už pomaličky ale iste na seba začíname zvykať :)) 

 

Zachytí chĺpky už od 0,5mm, takže hneď ako zbadáte, že sa nejaký nezbedník tlačí na svet - zaútočte naň! :D

 

Počas epilovania sa mi neosvedčilo naniesť penu, nakoľko som dostatočne nevidela, či som už všetky chĺpky odepilovala... No všimla som si rozdiel, že po použití peny je pokožka jemnejšia. Ja jej však doprajem potrebnú staroslivosť po epilácii a tak je hladká rovnako :)

holiaci-strojcek

Zdroj: Shutterstock®

Ako si už zaiste stihli Vaše bystré oči všimnúť, v balení sa okrem klasického epilátora nachádza aj menší - s menšou plochou hlavice, ktorý je určený na citlivejšie miesta na tele - oblasť podpazušia a bikín, ktorý funguje na dve batérie, ktoré boli tiež pribalené.

 

Menšia plocha hlavice zaručuje menšiu bolesť pri epilácii, nakoľko naraz nevytrhne toľko chĺpkov ako klasický epilátor.

epilator-na-baterie

Zdroj: Shutterstock®

Výmena jednotlivých nastavcov je sekundová záležitosť - jednoducho stačí stlačiť tlačidlo na boku epilátora a nastavec je odpojený! Manipulácia je teda veľmi jednoduchá a rýchla.

 

Vyzdvihnúť by som chcela aj dizajn tejto sady, ktorý je ladený do jemných tónov a decentne vďaka tomu krásne zdobí kúpeľňu :))

Aby som však len nevyzdvihovala a nevychvaľovala do nebies, našla som jedno "negatívum", ktoré však s epilátorom ako takým nemá žiadny súvis :D Trošku ma totiž mrzí, že vrecúško, do ktorého sa dá celá táto sadička skryť, je príliš jednoduché. Prijala by som, ak by sa na ňom nachádzalo aspoň logo značky Philips... Nijako to však nesúvisí s kvalitou, len je to môj taký malý poznatok, že by ma viac potešilo trošku iné puzdierko :)

philips-pinzeta

Zdroj: Shutterstock®

Ešte v krátkosti spomeniem priloženú pinzetu, a potom už len dúfam, že som nezabudla na nič, o čo som sa s Vami plánovala podeliť! :)

 

Pinzeta navyše obsahuje i zrkadielko, takže ak náhodou v práci zbadáte neželaný chĺpok, rýchlo sa ho môžete zbaviť. Na domáce použitie však uprednostňujem klasické veľké zrkadlo...

 

Doteraz som si obočie vytrhávala pod stolnou lampou, takže tento vynález mi prišiel viac ako vhod!

philips-epilovanie

Zdroj: Shutterstock®

8 komentárov
Alžbeta Remencová

Alžbeta Remencová

29.06.2015 21:15

ja na epilator nedam dopustit :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

29.06.2015 22:01

tiež mám podobný a som s ním veľmi spokojná

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

30.06.2015 07:48

musím povedať, že vyzerá dobre

Vaše meno:

Martina Csefová

Martina Csefová

03.07.2015 09:09

vyzerá byť na dobrý pomocník, len kus drahý

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.08.2015 09:43

wau ako darček by určite potešil :)

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

04.09.2015 15:51

možno by stal philips za vyskusanie, momentalne mam Braun

Vaše meno:

Barbora Ježková

Barbora Ježková

15.12.2015 15:01

dá sa ten menší epilator použiť aj na tvár?

Vaše meno:

Ľuba Reháková

Ľuba Reháková

02.01.2016 15:40

Ja mám epilátor už asi 15 rokov - max. spokojnosť a stále super funkčný.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE