TEST: Lak na nechty – Maybelline Colorama All Access NY Top Coat

Už na začiatok sa vám priznám, že laky na nechty príliš neobľubujem. Hlavným dôvodom je, že väčšina lakov na nechty vydrží na nechtoch v 100% stave maximálne dva dni a pokiaľ netúžite na nechtoch vystavovať nepekné odlúpnuté časti laku, ste nútená nechty lakovať opäť.

 

Nie vždy si však na lakovanie nechtov nájdem čas a potom ma dokáže celý deň hnevať, že sa mi lak odlúpol. V poslednej dobe som preto častejšie uprednostňovala gélové nechty, ktoré nebolo potrebné upravovať niekoľko týždňov. V súčasnosti si od nich dávam menšiu pauzu a nechty opäť lakujem. Aby som však nebola k lakom iba negatívna, dnes si predstavíme lak na nechty, ktorý ma zaujal a ktorý vám na nechtoch vydrží dlhšie ako klasické laky. Bude ním Maybelline – Colorama All Access NY Top Coat.

 

 

Odporúčame prečítať:Maybelline očná linka - Master Graphic

maybelline-colorama-all-access-ny

Zdroj: Shutterstock®

Pri lakovaní nechtov uprednostňujem v poslednej dobe nenápadné nude farby, ktoré občas oživím jemnými trblietkami. Tentoraz však budú trblietky väčšie a výraznejšie. Lak od Maybelline totiž v sebe obsahuje trblietky rôznych farieb a veľkostí. Vyzerá to naozaj zaujímavo. Ale poďme najskôr na balenie. Balenie je tvare valca s čiernym vrchnákom a priehľadným sklom. Štetček je strednej veľkosti, pričom nie je ani príliš plochý, ani úzky. Aplikácia laku je so štetčekom ľahká a rýchla.

 

Lak na nechtoch schne pomerne rýchlo a dobre drží (a na vašich nechtoch sa bude držať aj pri snahe o odlakovanie :-)). TIP: Ja by som ešte poradila naniesť na vrstvu priehľadný lak, ktorý zafixuje trblietky a predídete tak zadrhávaniu trblietok o oblečenie. 

 

 

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

maybelline-colorama-all-access-ny

Zdroj: Shutterstock®

Výdrž laku je naozaj kvalitná, trblietok sa len tak ľahko nezbavíte (aj 4-5 dní v neporušenom stave) a najzábavnejšou časťou je samotné odlakovanie laku. Trblietky držia a držia. :-) Podobne je to aj pri ostatných lakoch s trblietkami, lakoch s cukrovým efektom či inými. Za zmienku stojí alobalová technika, s ktorou pôjde lak dole lepšie.

 

Napriek tomuto drobnému problému vyzerá lak na nechtoch zaujímavo a určite ním aj do budúcna ozvláštnim nejakú manikúru.

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Používate laky od Maybelline?

 

Ktorá farba laku na nechty je vaša najobľúbenejšia?

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

18.07.2015 15:22

mám aj laky od Maybelline a som s nimi spokojná , no a najobľúbenejšia farba? to sa nedá povedať pretože strašne rada striedam rôzne farby , mám rôzne laky no ale keď by som jednu farbu mala vyzdvihnúť tak teraz v lete asi ružová :-) a všetky veselé farby

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

23.07.2015 19:02

používam :) aj tento sa mi celkom páči, trblietkové laky vedia manikúru krásne oživiť

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 10:22

trošku ma tie trblietky odradili

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE