TEST: VOSS – neperlivá voda z Nórska

Tentoraz to nebude nič kozmetické, pretože pôjde o recenziu na VOSS vodu z Nórska, ktorá mi prišla na testovanie v skle a vôjde sa do nej 800 ml. Keď som sa dozvedela, že mi poštou príde sklená fľaša, mala som obavy, či sa nerozbije. Našťastie ju balia tak dokonalo, že rozbitie bolo priam nemožné. Bohužiaľ, som ten „bublinkový obal" nechala v garáži a tatko ho, samozrejme, vyhodil. Inak by som vám ho odfotila, aby ste sa sami presvedčili.

 

Prejdime teda už k samotnej recenzii, no ešte predtým si dovolím pár zaujímavých informácií o tejto vode. Voda Voss sa radí do kategórie Super Premium. Pochádza z ľadovca v južnom Nórsku a fľaša bola navrhnutá dizajnérom značky Calvin Klein. Sklená flaša je ideálna aj na ďalšie použitie. Má široké hrdlo a vmestia sa do nej rôzne kusy ovocia. Takto pripravená voda poskytne dokonalé osvieženie počas horúcich dní a navyše, je to imidžovka, ktorú vám bude okolie závidieť.

 

Testovali sme: TEST: VOSS Voda – VOSS fľaša

voss-voda

Zdroj: Shutterstock®

Už pred testovaním som bola veľmi zvedavá a nedočkavá, ako asi táto voda môže chutiť. Tipovala som, že sa nebude veľmi líšiť od tej, ktorú si „načapujem" z vodovodu, no mýlila som sa.

 

Táto voda mi chutila tak horkejšie, alebo ako by som to povedala. Mala som pocit, že je omnoho čistejšia ako tá domáca, a tak netrvalo dlho a raz-dva bolo 800 ml vo mne. :)

 

Odporúčame prečítať: Hydrafacial - revolučné kozmetické ošetrenie pleti

voss-voda-neperliva

Zdroj: Shutterstock®

Aby som ešte nezabudla – voda je dostupná rovnako v plastovej verzii, a taktiež aj objemovo menšia, ako je táto moja. Ako však už hovorí samotný popis, je to krásna „imidžovka“, a tak si ju určite užijem viac ako klasickú plastovú fľašu. Tá je ale vhodnejšia na cestovanie. Túto sklenenú skôr odporúčam na domáce použitie, do auta či do práce. Jednoducho, aby ste ju nemuseli nikam prenášať...

 

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: 3x očarujúce výrazné líčenie na párty

voss-ladyworld-sk

Zdroj: Shutterstock®

Ako môžete vidieť, na fotografiách som ju už náležite využila, a nakrájala som do nej citrón a pomaranč. Nakombinovať si však možno čokoľvek, na čo dostanete chuť, pretože hrdlo je dostatočne široké. Keď budú vyššie teploty, určite dnu „naložím" i poriadnu dávku ľadu. :)

 

Všetci, čo fľašu videli, mi ju pochválili, že je veľmi pekná a hneď sa vypytovali, odkiaľ ju mám. :)

 

Odporúčame prečítať: Typy na odstránenie laku z kožtičky

voss-water

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

15.06.2016 08:56

Túto fľašu/vodu som už zaregistrovala minulý rok. Naozaj má zaujímavý dizajn a voda chuť. Ja som ju kúpila v Rakúsku :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.06.2016 09:53

zaujima flasticka

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

26.06.2016 21:11

už ju registrujem veľmi dávno, ale ešte som ju nevyskúšala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE