TEST: Yankee Candle Orange Splash letná kolekcia 2014

 

Pred pár mesiacmi som tu už jednu sviečku od YANKEE CANDLE recenzovala, dnes to však bude jedna z aktuálnej letnej kolekcie 2014! Ak si chcete pozrieť históriu značky, jednoducho sa len prekliknite na moju predošlú recenziu TU.

 

Tohtoročnú letnú kolekciu tvorí spolu 5 vôní a ďalšími teda sú - Black Plum Blossom, Sweet Apple, Margarita Time a Citrus Tango. Už len podľa názvov usudzujem, že všetky do jednej musia mať krásnu a neodolateľnú vôňu. Myslíte si to isté?

yankee-candle-orange-splash

Zdroj: Shutterstock®

Iste mi dáte za pravdu, že balenie týchto sviečok je bez konkurencie! Malá sklenená dózička aj s vrchnáčikom podľa mňa nemá chybu! Po vyhorení sviečky ju však určite nevyhodím, no uskladním si v nej napr. štetce na líčenie alebo ceruzky na oči - niečo už vymyslím :)) Myslím, že tieto sviečky nie sú len pre čuchové poháriky, no rovnako upútajú aj pohľad, pretože dokonale dizajnujú a dotvárajú atmosféru kedykoľvek a kdekoľvek!

orange-splash

Zdroj: Shutterstock®

"Tak svieža ako ohňostroj zo zlatých lúčov letného slnka , šumivá aróma šťavnatých pomarančov Vám prevonia Váš domov sviežou ovocnou vôňou.

Tradičný dizajn tejto sviečky odráža teplo domova a uvoľnený štýl. Pohodlné a jednoduché použitie. Vyrobené za použitia najlepších surovín vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Malá Housewarmer ® Jar Sviečka Vám ponúka 25-40 hodín skutočného potešenia z vône."

yankee-sviecky

Zdroj: Shutterstock®

Ja si ju zvyknem zapaľovať tak na hodinku, a krásne prevonia celú izbu. Čo sa mi na týchto sviečkach páči je to, že skutočne voňajú tak, ako je uvedené na obale, a tie vône sú identické so skutočnou vôňou, v tomto prípade vôňou pomarančov. Treba si však dávať pozor a sviečku nesfukovať tak ako ste možno zvyknuté pri iných. Pretože potom sa zničí všetka vôňa v miestnosti a skôr cítiť iba dym. V tomto prípade - a v podstate pri všetkých sviečkach s podobným balením, ktoré majú vrchnáčik platí, že sviečku jednoducho, ak už nechcete aby horela, prikryjete vrchnáčikom a plamienok zhasne!

yankee-leto-2014

Zdroj: Shutterstock®

Doteraz som ani ja nemala takúto skúsenosť s uhasínaním sviečok, tak som sa trošku obávala, či náhodou potom ten vrchnáčik nesčernie, no teraz som už bez obáv, pretože to naň nemá žiadny vplyv! Sviečky v sklenenom obale sú dostupné spolu v 3 veľkostiach, ďalej môžete vyskúšať aj lacnejšiu formu buď v podobe vosku, čajových sviečok alebo sviečok Samplers. Ja osobne tiež veľmi obľubujem, a osvedčili sa mi vosky!

yankee-candle-company

Zdroj: Shutterstock®

Tieto skvelé sviečky si môžete objednať na http://www.yankeesviecky.sk , kde nájdete kopu druhov a aj rôzne akcie a zľavy. Navyše, ak nakúpite nad 35€, budete mať dopravu zdarma, čo je podľa mňa úplne super! A asi si aj ja začnem objednávať z webu, pretože mi pred nejakým časom zrušili predaj týchto sviečok v jednom kvetinárstve, čo som mala "na dosah ruky" :(

yankee-orange-splash-2014

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
dana zimova

dana zimova

10.08.2014 18:26

ja som rpaveze minukle objavila kvetinarstvo, kde ich mam na dosah ruky :)) a mohla som si tak vsetko ovonat :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

11.08.2014 11:22

milujem vonné sviečky, vedia navodiť príjemnú nevtieravú atmosféru- super :) najviac by som chcela vyskúšať nejakú s medom :)

Vaše meno:

dorotka Fuchsová

dorotka Fuchsová

11.08.2014 22:34

vonne sviečky nie sú moja parketa, ale ak vyskúšam, možno...

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

16.08.2014 14:30

ja som objednala mamine vosky do aromalampy tak som zvedavá aké budú :)

Vaše meno:

Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

18.08.2014 22:26

sú úžasné

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

19.08.2014 12:18

Skvelé sviečky :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE