TEST: Bioderma Atoderm tyčinka na pery

Sú vaše pery suché alebo nepríjemne popraskané? Tak si rýchlo tohto pomocníka vezmite do kabelky, a vlastne všade kam sa pohnete

Táto pleťová kozmetika

má snáď riešenie

na každý problém :)


Mali ste už tú česť skúsiť Atoderm tyčinku na pery? Ako inak, jej výrobcom je francúzska značka BIODERMA.

 

Sú vaše pery suché alebo nepríjemne popraskané? Tak si rýchlo tohto pomocníka vezmite do kabelky, a vlastne všade kam sa pohnete. Tyčinka na pery z radu Atoderm je určená na regeneráciu a výživu pier. Popraskané a suché pery v zime trápia asi každého človeka.

 

 

Nielen ženy, ale aj muži sú spokojní s týmto výrobkom. Regeneračný zázrak má jemnú malinovú vôňu. Navyše v ňom nenájdete žiadny z alergénov. Takže je vhodný aj pre majiteľky tej najcitlivejšej pokožky.

 

 

Rovnako v jej zložení nenájdete ani známku alkoholu, ktorý pery vysúša. Veľkým plusom je, že nezanecháva biele stopy. Po nanesení pocítite aké vláčne v skutočnosti môžu byť vaše pery. 4 g, to je hmotnosť, ktorá nebude robiť problém ani tej najmenšej kabelke.

 

Našli sme však aj jedno malé mínus pre tento výrobok. V zime je oblasť pier naozaj skúšaná mrazom a rôznymi poveternostnými podmienkami. Balzam si budete musieť nanášať častejšie ako ste možno zvyknuté. Na jar, leto alebo jeseň je tento spoločník na nezaplatenie. Atoderm tyčinka na pery je tou správnou voľbou pre starostlivosť o pery.

 

 

 

 


 

Zdroj foto: www.bioderma.sk
2 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

24.01.2014 20:05

Balzamy na pery veľmi často používam :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 14:13

stále na túto tyčinku počúvam len samé chvály.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE