TEST: L´Oréal Paris Revitalift Magic Blur

L´Oréal Paris po-prvý krát predstavil okamžitú starostlivosť proti starnutiu, ktorá zároveň viditeľne vyhladzuje pleť.  

 

Rad Revitalift Magic Blur upravuje všetky nedokonalosti pleti - stará sa o to aby vrásky a rozšírené póry "zmizli ako mávnutím čarovného prútika". Naviac tento rad produktov Revitalift dosahuje dvojitého efektu – opticky skrášľuje pleť,  a vrásky skutočne  aj redukuje.

L´Oréal Paris Revitalift Magic Blur

Zdroj: Shutterstock®

Technológia Blur okamžite zabraňuje lesknutiu pleti a zároveň bojuje proti znakom starnutia. Obsahuje silikónové elastoméry, ktoré zachycujú svetlo, ďalej kremeň a vyhladzujúce polyméry, ktoré dodávajú pokožke zamatovú textúru.

 

Konzistencia krému bola tuhá a zároveň jemná, pri roztieraní vytvára hodvábne jemný pocit, krém je sfarbený do jemnej ružovej farby.  Skôr ako nejaký krém to prípomína bázu, predsa len keď sa pozriete na zloženie tak je to plné silikónov. Krém je bez parfumácie.

lL´Oréal Paris Revitalift Magic Blur

Zdroj: Shutterstock®

L´Oréal Paris Revitalift Magic Blur sa od tradičných optických vyrovnávacích krémov líši špeciálnou  Revitalift formulou. Ako som spomenula, má silikónovú textúru, tak ak poznáte rôzne pleťové bázy, ktoré vyhľadzujú povrch pokožky, tak tento krem od Lorealu funguje presne na rovnakom princípe. 

 

Všetko čo bolo v popise krému, tak všetko splnil. Silikónový krém povrch pleti vyhladí (vyplní nerovnosti), čím "zmiznú" póry, čo zaručí, že z krátkodobého hľadiska pleť budete mať na dotyk neuveriteľne hladkú a na pohľad krásne vyhladenú. Ak však chcete pri používaní vidieť aj zmiernenie vrások, krém je potrebné používať denno-denne, a tie výsledky sa určite dostavia! Pleť na krém reagovala dobre, žiadnu alergickú reakciu mamina nezaznamenala. :)

 

Použitie: Aplikuje sa po nanesení bežného denného krému alebo samostatne na vyčistenú pleť.

L´Oréal Paris Revitalift Magic Blur

Zdroj: Shutterstock®

Používate krémy od značky L´Oréal Paris? S ktorým krémom ste spokojná? 

Počuli ste už o rade L´Oréal Paris Revitalift Magic Blur?

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.02.2015 14:57

krémy a celkovo výrobky od Lorealu používam a som s nimi spokojná, práve teraz sa mi míňa môj obľúbený Loréal Revitalift Double Lifting Eyes takže si musím kúpiť ďalší a táto Vami spomýnaná novinka ma veľmi zaujala pretože krém po ktorom "zmiznú" póry a pleť je hladká by sa mi veru zišiel a rada by som ho určite vyskúšala

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

24.02.2015 18:12

áno,sú skvelé,rada používam zmatňujúci na mastnú pleť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE