TEST: Mary Kay - veľké testovanie dekoratívnej kozmetiky

Značku Mary Kay na našom portáli už nie je potrebné predstavovať. Dnes si otestujeme niečo z jej dekoratívnej kozmetiky. Priznám sa, že na toto testovanie som sa mimoriadne tešila.

 

Už nejaký ten čas som toho názoru, že dekoratívna kozmetika od Mary Kay sa zaraďuje do rebríčka tých najkvalitnejších na trhu.

 

Aj napriek tomu, že jednotlivé produkty nie sú najlacnejšie, myslím si, že za túto kozmetiku sa oplatí priplatiť si. Aj týmto testovaním (tak ako aj v mnohých iných) som sa opäť utvrdila v tom, že jej zostanem verná i do budúcna. Dnešné testovanie bude nabité tou najlepšou dekoratívnou kozmetikou od Mary Kay. Tešíte sa tak ako ja? :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Mary Kay – Fixačný gél pod make-up s SPF 15

mary-kay-velke-testovanie-dekorativnej-kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

TimeWise® Rozjasňujúca podkladová báza - ,,Báza je obohatená o vitamín E a patentovanú zmes peptidov tvoriacich kolagén. Ide o dokonalý mejkap proti starnutiu na normálnu až suchú pleť, znižujúci viditeľnosť pórov, jemných liniek, vrások a nedokonalostí pleti. Hydratačný komplex obohatený o jojobu dodáva pleti dlhotrvajúci komfort a hydratáciu. Poskytuje pokožke dlhodobý, matný vzhľad. Nestráca na farebnej intenzite. Odolné proti zotretiu a vlhkosti.“

 

Už dlho som chcela vyskúšať make-up od Mary Kay. I keď všetky make-upy nazývajú ako podkladová báza, ide o krycí make-up. Make-up je balený do tuby (29 ml) s čiernym vrchnákom. Testovala som odtieň BEIGE 1, ktorý má mierne žltkastý podtón. Je ľahký, nadýchaný a nanášam ho pomocou kozmetického štetca. Má jemnú parfumáciu a pomerne vysoké krytie. Pleť je po ňom hladká a krásne farebne zjednotená. Make-up je kvalitný a na pleti vydrží bez poškodenia po celý deň.

 

 

Odporúčame prečítať: Mary Kay - Dekoratívna kozmetika - novinky

mary-kay-velke-testovanie-dekorativnej-kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay® Minerálny púdrový mejkap - ,,Tento ľahký púder významne znižuje viditeľnosť jemných liniek, vrások a ďalších drobných chýb pleti. Dosiahnete krytie porovnateľné s kvalitou podkladovej bázy, ale s funkciou púdru. Ľahká konzistencia, dokonalá krycia schopnosť. Zloženie vhodné pre dlhodobé nosenie, nestráca farebnú intenzitu. Dáva pleti matný povrch.“

 

Tento sypký minerálny púder som si zamilovala (odtieň IVORY 1) a nebude mojím posledným. Balenie je veľmi elegantné a dômyselné. Po odšraubovaní a otvorení si vysypete potrebné množstvo púdru na vrchnák a pomocou štetca (najideálnejší je kabuki) si púder krúživými pohybmi na pleť nanesiete. V spojení s make-upom robí púder priam dokonalú pleť, ktorú potom už len jemne oživíme líčkami a rozjasňovačom. Veľkou výhodou je priam bezodné balenie, takže púder rozhodne odporúčam. 

 

 

Odporúčame prečítať: Mary Kay - dekoratívna kozmetika

mary-kay-velke-testovanie-dekorativnej-kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay® Endless Performance™ Púdrová podkladová báza - ,,Mary Kay® Endless Performance™ Púdrová podkladová báza je kľúčom k dlhotrvajúcemu, bezchybnému líčeniu pleti. Poskytuje krytie na 12 hodín. Vyrovnáva tón pleti a zanecháva matný vzhľad. Ľahko sa nanáša a zakrýva nedokonalosti pleti. Odolná proti teplu a vlhkosti.“

 

Priznám sa, že táto púdrová podkladová báza mi nevyhovuje tak, ako je tomu pri predošlých produktoch. Testovala som ju v odtieni IVORY 4. Ide v podstate o tuhší púder, ktorý má kremovú konzistenciu a po nanesení na pokožku zmatnie (niečo ako púder a make-up v jednom). Ideálne je nanášať ho hubkou, a to tak, že ho jemne vklepávate do pleti. Krytie má pomerne silné a pleť po nanesení ihneď zmatní. Už nie je potrebné naniesť klasický púder. Aby som nebola zlá, nie je to zlá vecička, no ja asi zostanem verná klasickému make-upu a púdru. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Mary Kay - Rozjasňujúci púder

mary-kay-velke-testovanie-dekorativnej-kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay® Duo minerálnych farieb na líca - ,,Každá paleta obsahuje nádherný odtieň farby na líca plus doplnkový svetlý perleťový odtieň, ktorý sa ľahko rozotiera a pomáha zvýrazniť lícne kosti. Bohaté, živé odtiene vyzerajú skvelo na všetkých tónoch pleti. Rozjasňuje vzhľad. Môžete sa nalíčiť jemno alebo odvážne! Stála farba, ktorá vydrží po celý deň.“

 

Novinka od Mary Kay, ktorú som si okamžite zamilovala. Testovala som odtieň Juicy Guava a myslím si, že niet ideálnejšieho odtieňa na leto. Krásna sýta koralová farba so smotanovým rozjasňovačom, ktorý jemne rozžiari pleť. Lícenka je dobre pigmentovaná, preto jej stačí na líčka naozaj iba máličko. Nádherná žiarivá farba vydrží na líčkach po celý deň a dodá vám zdravý vzhľad. 

 

 

Odporúčame prečítať: Dekoratívna kozmetika od Mary Kay

mary-kay-velke-testovanie-dekorativnej-kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay® Lash Love™ Maskara so srdiečkami - ,,Lash Love™ Maskaru v špeciálnej edícii si zamilujete - pre jej nový vzhľad a preto, aké úžasné budú vaše riasy. Riasy vyzerajú plnšie, natočené a hustejšie. Flexibilná, tvarovaná kefka oddelí a pokryje farbou aj jemné, ťažko prístupné riasy. Mary Kay Panthenol-Pro Komplex™ a vitamín E pomáhajú riasy hydratovať, posilniť a zvláčniť a chránia ich pred lámaním. Riasy nezlepuje, nerozmazáva sa. Oftalmologicky testovaná a vhodná pre nositeľky kontaktných šošoviek.“

 

Srdiečkový obal so slovom ,,Láska“, v rôznych jazykoch,je rozkošný. Maskara má tenkú umelohmotnú kefku, s ktorou sa ľahko manipuluje. Riasy maskara pekne oddelí, pričom ich nezlepí. Dodá im na objeme a dĺžke, ale nepreženie to. Mne stačia dve vrstvy a som spokojná. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Mary Kay – TimeWise™ Targeted-Action®

mary-kay-velke-testovanie-dekorativnej-kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

True Dimensions™ Transparentný rúž - ,,Tento nebezpečne jemný a nádherne lákavý rúž, ktorý pery milujú, ponúka vašim perám luxus,naplnený farbami v úchvatných odtieňoch. Maslovo hladké zloženie sa na perách rozplýva, ihneď ich hydratuje a uzatvára vlhkosť vnútri. Zloženie, ktoré je plné moderných prísad na starostlivosť o pleť, vyhladzuje jemné linky a pomáha perám vyzerať plnšie. Stačí stlačiť hornú priesvitnú časť viečka a z ultra štýlového puzdra sa uvoľní rýdza a žiarivá farba.

 

Ďalšia novinka od Mary Kay, ktorá si ma podmanila. Balenie rúžov je elegantné, nadčasové a opäť premyslené. Iba zatlačíte za priehľadnú časť smerom nadol a rúž sa vám otvorí. Ja som testovala odtiene ARCTIC APRICOT a FLAMENCO RED. Ide vlastne o akési balzamo-rúže, ktoré pery jemne zafarbia. Balzamo-rúže pekne hydratujú pery, a to vďaka krémovej konzistencii, ktorá je veľmi príjemná. S teplom si príliš nerozumejú, preto obaly rozhodne nechajte v tých najväčších horúčavách doma, aby sa vám nerozliali.

 

 

Odporúčame prečítať: MARY KAY - Balíček noviniek

mary-kay-velke-testovanie-dekorativnej-kozmetiky

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

 

 

Ktorý produkt od Mary Kay vás zaujal najviac?

 

Vyskúšali ste už niečo z dekoratívnej kozmetiky od Mary Kay?

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 10:00

mali sme výrobky z mary kay a boli sme spokojný....

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.08.2015 11:10

ešte som túto kozmetiku nemala

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

26.09.2015 13:38

najviac ma zaujali lícenka a rúže :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE