TEST: NIP + FAB FROWN FIX

Na vznik vrások má vplyv množstvo rôznych okolností - patria medzi ne napr. vek, náš zdravotný stav, slnečné žiarenie, fajčenie, alkohol,... ktoré zapríčiňujú, že časom sa z pleti vytráca kolagén, elastín či kyselina hyalurónová  - (tieto látky zabezpečujú pružnosť a hydratáciu kože).

 

 

 

 

 

Rýchlosť procesu stárnutia je u každej jednej z nás individuálna a preto sú na trhu šikovné produkty, ktoré nám v boji s vráskami dokážu pomôcť. 

NIP+FAB FROWN FIX

Zdroj: Shutterstock®

Dnes Vám predstavím pomocníka v boji proti vráskam od značky NIP+FAB. Keďže táto značka je u nás nová, čo sa týka testovania, na úvod ešte jej krátke predstavenie.

 

Pár slov o značke: NIP+FAB je nový kozmetický rad od slávnej expertky na krásu a zakladateľky svetovej značky Rodial, Maria Hatzistefanis.


Klinicky testovaný rad na telo a tvár poskytuje ideálnu starostlivosť, ktorá rozjasňuje oči, vyhladzuje kožu postihnutú celulitídou, spevňuje prsia a je plná prírodných zložiek, ktoré vyhladia, posilnia a spevnia pokožku.

NIP+FAB FROWN FIX

Zdroj: Shutterstock®

Toto bola moja prvá skúsenosť, čo sa týka testovania pleťovej kozmetiky NIP+FAB. Aktuálne ešte testujem telovú kozmetiku - sérum BUST FIX, o ktorom si budete môcť prečítať už čoskoro. 

 

FROWN FIX predstavuje koncentrovanú formulu látok, ktorá má za účinok, že vrásky zaoblí a zjemní ich celkový vzhľad - výrazových línií. 

NIP+FAB FROWN FIX

Zdroj: Shutterstock®

Produkt je spočiatku balený v škatuľke z ktorej na dozviete základné informácie. Samotný produkt FROWN FIX vyzerá na pohľad ako to bola nejaká fixka. Prekvapivá informácie bola, že má len 4ml, pretože vyzerá robusnejšie. Pri aplikácii vidieť, že sérum je riedkejšie a má takú bielo-priehľadnú textúru bez akejkoľvek parfumácie. 

 

Aplikácia je veľmi rýchla a jednoduchá. Stačí pootočiť spodnú časť produktu, a tým sa napustí aplikátor prípravkom. Aplikátor je gumenný z takých vlákien, ktoré sú jemné, a prípravok sa nanáša priamo z neho na postihnuté miesto.

 

Podľa výrobcu sa prípravok má používať nasledovne:

• Pred prvým použitím zamiešajte tubu, pokiaľ z nej nevytečie určité množstvo korektoru.
• Rozotrite na čistú pleť tak, aby ste zasiahli vrásky okolo očí, čela a úst.
• Pri dlhodobom používaní užívajte sérum úsporne.
• Môže sa aplikovať podľa potreby ráno, alebo večer.

NIP+FAB FROWN FIX

Zdroj: Shutterstock®

Ja používam FROWN FIX ráno - jednoducho si nanesiem svoj klasický denný krém, chvíľočku počkám a nanášam tento prípravok, na ktorý neskôr putuje make-up. Na jedno použtie stačí malé množstvo, preto sa nebojím, že sa mi balenie rýchlo minie, a určite ho vypoužívam do poslednej kvapky, pretože účinok je po chvíľke vidieť, hoci nie je dlhodobý na jemné vrásky na tých pár hodín mi vyhladenie postačuje.

 

Frown Fix obsahuje:

• Aminokyseliny vyhladia + minimalizujú vzhľad výrazových línií
• Extrakt z portulaky hydratuje + vyhladzuje vrásky
• Extrakt z pupovníka viditeľne redukuje objavujúce sa vrásky

 

Poznáte značku NIP+FAB? Ako bojujete s vráskami VY?

NIP+FAB FROWN FIX

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.02.2015 17:01

wau opäť novinka.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE