TEST: BERNARD CASSIERE - Ošetrenie očného okolia s nevädzou

Pokožka okolo očí je štyrikrát tenšia než na zvyšku tváre. Navyše, v tejto partii tváre majú suchú pleť aj tí, ktorých inak trápi zvýšená tvorba mazu. Hlavný problém, ktorý však trápi nejednu z nás, sú tmavé kruhyopuchy pod očami.

 

Najčastejšie vznikajú vinou nahromadenia tekutín v podkožnom tkanive. Za ťažkosťami sa môže skrývať nedostatok spánku, pitie alkoholických nápojov, fajčenie alebo nadmerná konzumácia príliš slaných dobrôt. Tento druh opuchu sa v priebehu dňa väčšinou stratí. Ak ste si však oddýchli a opuch pretrváva, môže signalizovať alergiu alebo ochorenie, no za vačkami pod očami sa však môže skrývať aj genetika. Preto s  pravidelnou aplikáciou krému by ste mali začať už od dvadsaťpäťky.  

 

Doprajte si preto kvalitné ošetrenie účinnou kozmetikou  BERNARD CASSIERE na očné okolie, ktoré mu dodá potrebnú starostlivosť, zmierni tmavé kruhy pod očami, opuchy, jemné vrásky, zharmonizuje farebný tón a vašim očiam zabezpečí zregenerovaný a príťažlivý pohľad.

 

 

Testovali sme tiežBernard Cassiere - Soins corps Vanile monoï telové mlieko

TEST: BERNARD CASSIERE - Ošetrenie očného okolia s nevädzou

Zdroj: Shutterstock®

Francúzska profesionálna kozmetika Bernard Cassière je uznávaná a obľúbená na celom svete. Krém, ktorý som pre vás od tejto kozmetickej značky testovala spadá pod rad - Ošetrenie očného okolia s nevädzou. V tomto rade sa nachádzajú produkty pre domáce ošetrenie a intenzívnu kúru v salóne na báze nevädze, pre vyhladenie a rozžiarenie vášho očného okolia.

 

Čo o kréme hovorí výrobca?

 

Soin éclat regard [SOS cernes] au bleuet
Rozžiarujúci krém na očné okolie proti tmavým kruhom
 

Odhaľte krásu vašich očí. Ľahko tónovaná textúra minimalizuje tmavé kruhy pod očami, kruhy a viditeľné prejavy nedostatku spánku. Tak isto ako vyhladzujúci krém obsahuje prírodný extrakt z nevädze, extrakt z jaseňa, kremík a vitamín B3, účinné látky ktoré viditeľne zlepšujú vzhľad očného okolia. S chladivým a upokojujúcim aplikátorom naneste ráno smerom od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu. Jemnými poklepmi vpravte do pokožky.

 

 

Odporúčame pozrieť si: TEST: Bernard Cassiere - Čistiaca micelárna voda

TEST: BERNARD CASSIERE - Ošetrenie očného okolia s nevädzou

Zdroj: Shutterstock®

Čo na krém hovorím ja?

 

Očný krém funguje na podobnom princípe ako nejaký tónovací pleťový krém. V kréme sa nachádzajú farebné mikropigmenty, ktoré sa rozotieraním začnú farebne prispôsobovať pleti. Krém tak zároveň pôsobí už aj ako korektor, ktorý tmavé kruhy pod očami prirodzene prekryje. Ja si očný krém nanášam pred pleťovým krémom. Čo sa mi páči na kréme je fakt, že je vhodný aj pre citlivé očné okolie. Po nanesení očné okolie príjemne chladí, kým sa do pokožky úplne nevpije. Nezanecháva pokožku mastnú ani ju nevysušuje. Ostáva na dotyk jemná, pekne hydratovaná - jemne vypína pokožku okolo očí. A čo je najlepšie, už nemusíte siahať ani po dekoratívnej kozmetike, nakoľko krém dostatočne prekryje tmavé kruhy a rozjasní tak oči.

 

Krém má 15 ml a je určený na dennú starostlivosť. Balenie je klasické tubové, avšak aplikátor (dáva krémiku šmrnc :-) je prispôsobený na presné nanášanie a rozotieranie krému po pleti. 

 

 

Testovali sme tiež: TEST: Bernard Cassiere S.O.S antiseptický koncentrát

TEST: BERNARD CASSIERE - Ošetrenie očného okolia s nevädzou

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS?

 

Vyskúšali ste už nejaký produkt od značky BERNARD CASSIERE?

 

 

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Marika Michálková

Marika Michálková

29.08.2016 23:49

neskúšala som ešte nič z tejto značky, ale počula som chválu na ňu od kamarátky kozmetičky

Vaše meno:

Katarina Hovancova

Katarina Hovancova

30.08.2016 20:25

nepoznám tu značku, je načase sa s ňou zoznámiť

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

30.08.2016 22:15

neskúšala som ešte žiadny produkt tejto značky

Vaše meno:

Adriána Jakubová

Adriána Jakubová

30.08.2016 22:16

zatiaľ som ešte neskúšala

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

30.08.2016 22:38

Túto značku som ešte neskúšala. Už som vo veku, kedy je očný krém súčasťou dennej starostlivosti.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

12.09.2017 17:34

takýto aplikátor som ešte ani nevidela.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE