TEST: Bernard Cassiere - tónovací krém mäta a citrón

Aj keď sa snažíme ako to len vieme, niektoré z nás stále trápi problematická pleť. Preto siahame po pomocníkoch, akým je napríklad aj make-up. Ten však často pôsobí na pleti ako maska, a preto je vhodnejšou voľbou krycí krém.

 

Hoc nahá pleť nezaťažená žiadnym prípravkom znie ako najlepšia voľba, pravda to až tak nie je.  Keď si ráno nanesiete na pokožku kvalitný krycí krém, rozotreli ste si tak na tvár akoby ochranný štít, ktorý počas celého dňa spoľahlivo odrazí vonkajšie čiastočky predtým, ako sa dostanú k citlivej pleti. Negatívnemu vplyvu prostredia je naša pleť vystavovaná celoročne z rôznych zdrojov. Kým v lete ju dokáže potrápiť intenzita slnečného žiarenia, v zime musí čeliť náporu chladu, vetra, ale aj prílišného sucha z vykurovaných priestorov. 

 

Samozrejme, nie je krém ako krém a keď už máme problematickú pleť, ideálny je taký, ktorý nám s ňou ešte aj inak pomôže. Po vynikajúcej čistiacej pene od Bernard Cassiere z radu mäta - citrón som našla ďalší parádny produkt, a to tónovací krém z toho istého radu. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Bernard Cassiere S.O.S antiseptický koncentrát

TEST: Bernard Cassiere - tónovací krém

Zdroj: Shutterstock®

Crème teintée - tónovací krém

 

Ľahko tónovaný krém ošetruje a zároveň zakrýva menšie nedostatky pleti. Pleť je prirodzená a matná. Koktail čistiacich účinných látok Divoká Čílska mäta - Citrón a čaj Java integrovaný do produktu umožňuje cielený účinok na nedokonalosti pleti a prebytok mazu. Zmatňujúce púdre dodávajú pleti jemný a matný vzhľad. Karitové maslo dodáva produktu jemnú textúru.


Aké by mali byť po jeho použití výsledky?

Tónovaný krém umožňuje pokožke dýchať, pôsobí ako prevencia pred vznikom nových zápalových procesov a prináša rovnomernú a jednotnú farbu pleti.

 

Ako je odporúčané krém nanášať?

Ráno aplikujte malé množstvo produktu na perfektne očistenú pleť. Pre lepší účinok, aplikujte na Zmatňujúce sérum od Bernard Cassière.

 

 

Testovali sme tiež: TEST: BERNARD CASSIERE - Ošetrenie očného okolia s nevädzou

TEST: Bernard Cassiere - tónovací krém

Zdroj: Shutterstock®

Krém som vyskúšala (ja ho vlastne denno-denne používam) na svojej problematickej pokožke a môžem potvrdiť, že pokožka bola prirodzene matná bez lesku po veľmi dlhú dobu. Opakujem, pleť bola zmatnená prirodzene, takže pre čistý matný efekt by som musela použiť púder. Krém nie je preparfumovaný, len pekne jemne vonia. Krém mi za celý svoj čaj nevysušil, no ani nespôsobil žiadne vyrážky. Dokonale sa vstrebal do pokožky a zanechal ju hebkú. Žiadne šupiny ako pri iných tónovacích krémoch. 

 

Čo sa týka tónovania, pleti dodá jemný hnedý odtieň, ktorý pôsobí veľmi prirodzene. Vôbec ho nevidno, takže sa nemusíte báť pocitu masky ako po klasickom make-upe. Rozotrel sa úplne dostratena. Nespôsobuje na pleti fľaky, a to ani pri jemnom akoby vrstvení. 

 

Je určený širokému spektru žien, nakoľko nie je veľmi tmavý, to znamená, že teraz v zime je vhodný ako pre svetlé, tak aj pre tmavšie typy. Ak vás trápia výraznejšie nedokonalosti, tak ho možno použiť aj ako podklad pod make-up s vyšším krytím. Čo určite poteší, je jeho obsah, ktorého je až 50 ml. Takže ak uprednostňujete krycí krém pred make-upom, Bernard Cassiere bude tá správna voľba, ktorú podľa mňa ľutovať nebudete. smiley

 

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
tofica

tofica

19.10.2016 20:58

Nooo, stojí za vyskúšanie..!!

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

13.11.2016 20:59

táto značka je pre mňa novinkou

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

12.02.2017 21:05

Nepoznám túto kozmetiku

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

09.09.2017 10:57

príde mi to ako BB krém

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE