TEST: LABELLO intenzívna starostlivosť na pery RED

LABELLO intenzívna starostlivosť na pery RED -  ošetrujte pery bambuckým maslom a mandľovým olejom. 

 

Pery potrebujú špeciálnu starostlivosť, pretože pokožka na perách je iná ako na zvyšku tela. Je extrémne tenká a citlivá. Starostlivosť o pery ich udržiava, vyživuje a keď je to potrebné, obnovuje ich pôvodný prirodzený stav. Je dôležité udržiavať pery hydratované a ochránené pred počasím a vonkajšími vplyvmi. Starostlivosť o pery to spĺňa, a navyše lieči už existujúce poškodenia pier.

 

Vďaka novému balzamu - intenzívnej starostlivosti na pery, budú mať vaše pery postarané o extra hydratáciu, ochranu proti popraskaniu a poškodeniu vplyvom vonkajších faktorov.

 

Testovali sme aj: TEST: balzam na pery FRUITY SHINE WATERMELON

LABELLO intenzívna starostlivosť na pery RED

Zdroj: Shutterstock®

LABELLO intenzívna starostlivosť na pery RED

Hydratujte svoje pery a ošetrujte ich bambuckým maslom a mandľovým olejom. Ríbezľová aróma a trendy červené sfarbenie dodá vašim perám tú správnu šťavu. Rozmaznávajte svoje pery balzamom na pery Labello s bambuckým maslom a mandľovým olejom. Intenzívna starostlivosť poskytuje perám 12-hodinovú hydratáciu a ochranu. Navyše zanecháva na perách jemné červené sfarbenie a lahodnú arómu červených ríbezlí. Užite si šťavnatú starostlivosť: Labello Lip Butter Red.

  • Vysoko ošetrujúce zloženie s bambuckým maslom a mandľovým olejom.
  • Hydratuje pery a chráni ich pred popraskaním.
  • Poskytuje 12-hodinovú hydratáciu.

Odporúčame tiež: Zažiarte kdekoľvek ste vďaka NOVEJ limitovanej neónovej edícii Labello

LABELLO intenzívna starostlivosť na pery RED

Zdroj: Shutterstock®

Labello sa snažilo byť inovatívne, a tak na pulty predajní pribudol malý balzam v plechovkovom balení. Nádobka je malá, avšak ukrýva v sebe skutočne bohatú nádielku balzamu. Obsah mnou testovanej starostlivosti na pery je 16,7 g. Hoci to možno značka myslela dobre, podľa mňa je balenie menej praktické ako klasické vysúvacie. Prečo? Pretože balzam sa musí teraz nanášať prstom, takže je to o dosť menej hygienickejšie, ako keby sa balzam vysúval.

 

Odporúčame vyskúšať: TEST: Labello Lip Butter - Raspberry Rosé

 

Labello treba určite pochváliť za parfumáciu produktov vo všeobecnosti (nikdy ma nesklamala) - jemná, príjemná charakteristická vôňa pre každý jeden balzam poteší všetky čuchové bunky. Konzistencia balzamu je príjemná - krémovito-maslová. Na pery sa nanáša ľahko a ihneď po nanesení vďaka obsahu bambuckého masla a mandľového oleja ich nádherne zjemní. Po pár minútach sú pery vláčne a hydratované. Pocit suchých pier neucítite niekoľko hodín. Navyše pery sú aj jemne sfarbené, akoby boli prirodzene ružovkasté. Za mňa určite odporúčam vyskúšať!

 

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

29.04.2017 08:21

Skoda ze nie je vo vysuvacej tycinke....tento druh balzamov neoblubujem co sa nanasa prstom

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

09.05.2017 09:05

Kedysi mi Labello spravilo nepkné mokvavé pluzgiere na perách s ktorými som musela ísť na kožné, kde mi povedali, že to je reakcia na niektorú zo zložiek, odvtedy sa im radšej vyhýbam...

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

15.05.2017 20:04

Ja mám radšej balzamy vo forme tyčinky, je to hygienickejšie:))

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

28.05.2017 19:15

viac by som prijala keby bol v tycinke

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.08.2017 17:07

super v plecháči ale ovocné farebné nevyhľadávam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE