TEST: NIVEA - Cellular Anti-Age - Vypĺňajúce perlové sérum

Používate denný a nočný krém? To je výborné. Ale nezabúdate na sérum? Mnoho žien séra nenakupuje a nepoužíva. To je však chyba, pretože práve séra sú intenzívnejšie a pleti dodávajú viac živín, viac aktívnych látok pre zdravú a výborne vyzerajúcu pleť.

 

My sme pre vás otestovali novinku - vypĺňajúce perlové sérum od NIVEA z rady Cellular Anti-Age.

 

Oficiálny popis:

 

Prajete si mať mlado vyzerajúcu a pevnú pleť? Žiadny problém. Vyskúšajte kombináciu koncentrovanej kyseliny hyalurónovej, kolagénového boosteru a kreatínu. Pleť je vypnutá, plnšia, kontúry sú zlepšené a vrásky redukované. Buďte svieža a krásna: NIVEA Vypĺňajúce perlové sérum Cellular AntiAge.

 

Testovali sme aj: TEST: Nivea - čistiaca pleťová starostlivosť

TEST: NIVEA - Cellular Anti-Age - Vypĺňajúce Perlové Sérum

Zdroj: Shutterstock®

Sérum má obsah 30 ml. Balenie je veľmi zaujímavo navrhnuté. Je priehľadné a vidíte, že vo vnútri sa nachádzajú drobné perličky. Na spodnej časti je malý piestik, ktorý vytláča produkt nahor. Takto navrhnuté dávkovanie je super v tom, že spotrebujete úplne všetko. Dávkuje sa pomocou pumpičky, čo oceňujem.

 

Testovali sme aj: TEST: NIVEA - Cellular AntiAge - Očný krém na omladenie pleti

TEST: NIVEA - Cellular Anti-Age - Vypĺňajúce Perlové Sérum

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia je veľmi jemná a skladá sa vlastne z vytlačených drobných perličiek. Tie sa krásne rozložia a vstrebú do pleti. Parfumácia je príjemná a nerušivá. Aplikujte malé množstvo na tvár, krk a dekolt na dôkladne odlíčenú a vyčistenú pleť, ešte pred denným alebo nočným krémom. 

 

Testovali sme aj: TEST: NIVEA – jemná čistiaca pleťová voda (200 ml)

TEST: NIVEA - Cellular Anti-Age - Vypĺňajúce Perlové Sérum

Zdroj: Shutterstock®

Sérum vám dopĺňa denný alebo nočný krém. Nezabúdajte, že ho nenahrádza. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagénový booster a kreatín. Je určený pre všetky typy pleti vo veku 40+, 50+, 60+. Sérum opäť poputovalo k mamkinej kozmetike, ktorá ho pre vás otestovala.

 

Testovali sme aj: TEST: NIVEA – jemné čistiace pleťové mlieko (200 ml)

TEST: NIVEA - Cellular Anti-Age - Vypĺňajúce Perlové Sérum

Zdroj: Shutterstock®

Po nanesení je pleť výrazne vyhladená a jemná. Pleť jemne vypne a zlepšuje jej elasticitu. Vrásky vám výrazne nezredukuje, keď ich už máte výraznejšie. To vám neurobí žiadne sérum samo o sebe. Avšak po aplikácii pleť vyzerá zdravo a je pripravená na denný alebo nočný krém. Sérum si nanášajte večer, ale aj ráno. Výsledky na seba nenechajú dlho čakať, no musíte ho používať skutočne pravidelne každý deň. Mamina si veľmi obľúbila celý rad Cellular Anti-Age a vrelo ju odporúča. 

 

Testovali sme aj: Test: Starostlivosť o pleť s Nivea Creme Care

FOTO GALÉRIA:

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

03.12.2016 14:02

zišlo by sa

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.09.2017 10:46

super môžem len pochválil ale pokazil sa mi aplikátor

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE