TEST: Nivea CELLULAR Perfect Skin

So slovným spojením dvoch anglických slov - perfect skin, si vybavím krásnu a hlavne dokonalú pleť. Pleť, ktorá je bez akýchkoľvek nedokonalostí, či už sú to rozšírené póry, nejednotný tón pleti, mdlá pleť... Nič z toho by takúto pleť trápiť nemalo. 

 

Bohužiaľ, ja zatiaľ o takejto pleti len snívam. Musím sa popasovať s rôznymi nedokonalosťami, a ktovie, možno aj ja sa raz budem takouto ,,perfect skin" pýšiť. Zatiaľ si k tomu môžem dopomáhať rôznymi produktmi. 

 

Jedným z takýchto šikovných pomocníkov, ktorý mi robí spoločnosť, je CELLULAR PERFECT SKIN od spoločnosti Nivea.

 

Testovali sme tiež: Nivea Repair & Targeted Care ošetrujúci šampón a kondicionér

Nivea CELLULAR Perfect Skin

Zdroj: Shutterstock®

Krém sa nachádza v plastovej tube, ktorá má jemné sivé sfarbenie. Celá tuba je doplnená písmom - popisom produktu v rôznych farbách.

 

Testovali sme tiež: NIVEA perlové sérum a krém proti vráskam Q10 Plus

Nivea CELLULAR Perfect Skin

Zdroj: Shutterstock®

Informácie o produkte:

NIVEA ľahký zdokonaľujúci krém CELLULAR PERFECT SKIN dokonale rozjasní a zjednotí pleť. Špeciálne enkapsulové pigmenty sa perfektne prispôsobia tónu pleti a okamžite kryjú všetky nedokonalosti - rozšírené póry, vrásky a pigmentové škvrny. Po 4 týždňoch pravidelného používania redukuje vrásky a zlepšuje schopnosť bunkovej obnovy pleti.

 

Testovali sme tiež: Pleťová starostlivosť značky Nivea – Pleťové sérum a krém Q10 Plus

Nivea CELLULAR Perfect Skin

Zdroj: Shutterstock®

Účinné látky:

 

  • Enkapsulové pigmenty - dokonale sa prispôsobujú farbe pleti, rovnomerne sa na ňu rozprestrú a okamžite tak zjednotia jej tón
  • Extrakt z magnólie - zvyšuje odolnosť buniek voči oxidačnému stresu, pomáha redukovať vrásky a chráni pleť pred predčasným starnutím
  • Luminicol - pomáha regulovať produkciu melanínu v bunkách, čím pri dlhodobom používaní redukuje pigmentové škvrny a zjednocuje tón pleti

 

Testovali sme tiež: NIVEA - BB CREAM 5-IN-1

Nivea CELLULAR Perfect Skin

Zdroj: Shutterstock®

Na tomto kréme oceňujem jeho pumpičkové dávkovanie, a to hneď z 2 dôvodov. Prvým dôvodom je, že klasické balenie je nepraktické pre ženy s dlhými nechtami - krém zostáva za nechtami. Druhým dôvodom je, že do krému sa nemá siahať prstami, pretože si tam takto nanášame baktérie, ktoré sa v ňom rozmnožujú. Takto si môžeme privodiť rôzne alergie, ekzémy...

 

Testovali sme tiež: Nivea Sun – SOS Upokojujúce mlieko po opaľovaní

Nivea CELLULAR Perfect Skin

Zdroj: Shutterstock®

Krém má jemnú sivú farbu, nachádzajú sa v ňom aj malé sivé čiastočky. Krém do pokožky pomerne rýchlo vsiakne, čo je v dnešnej uponáhľanej dobe veľkým plusom. Čo musím pochváliť, je redukcia rozšírených pórov už od prvého použitia. Toto stiahnutie bolo zreteľne viditeľné.

 

Tento krém je určený pre vekovú kategóriu 35+, pri ktorej sa už asi neočakáva aknózna pleť. Preto na moju aknóznu pleť tento krém nevplýva veľmi dobre. Ak si ho nanesiem len na nos, tak je super - viditeľne stiahne póry, ale ak si ho nanesiem na celú tvár, aby som získala rozjasnenú a zjednotenú pleť, tak to mojej pleti nevyhovuje. 

 

Odporúčame prečítať: NIVEA nadčasová starostlivosť

 

FOTO GALÉRIA:

5 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

03.04.2016 12:37

pre mňa ako stvorený ... rada by som ho vyskúšala

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.04.2016 07:36

perfektny krem, ktory to zariadi za nas

Vaše meno:

Tomas Agocs

Tomas Agocs

05.04.2016 06:50

chvali priatelka

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

05.04.2016 09:00

Krémik je úžasný,skúšala som

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

05.04.2016 21:01

páči sa mi konzistencia

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE