TEST: NIVEA Q10 Plus C – rad pleťových produktov

Energizujúci koenzým Q10 Plus už asi poznáte z klasických pleťových krémov od značky NIVEA, v ktorých tento koenzým tvorí hlavnú účinnú zložku v boji proti starnutiu a vráskam.

 

Tentokrát NIVEA prichádza s novým nápadom, ktorým je vitamín C obsiahnutý v dennom, nočnom kréme a kréme na očnú starostlivosť.

 

NIVEA Q10 Plus C – rad pleťových produktov s vitamínom C a koenzýmom Q10 Plus je inovatívna novinka, ktorú si dnes zrecenzujeme.

Nočný krém a očná starostlivosť majú podobný dizajn. Sú to krémy, ktoré sa nachádzajú v tube – nočný krém je v modrom prevedení a má 40 ml a očná starostlivosť je v bielom prevedení a má 15 ml. Denný krém NIVEA Q10 Plus C nájdete v klasickom prevedení s objemom 50 ml v bielej farbe.

 

Testovali sme tiež: NIVEA Q10 Plus – Čistiace pleťové mlieko proti vráskam

recenzia pleťových produktov NIVEA Q10 Plus C

Zdroj: Shutterstock®

DENNÝ KRÉM

Počas dňa potrebuje vaša pleť ochranu pred vplyvmi počasia a UV žiarením. Nový Energizujúci denný krém proti vráskam NIVEA Q10 plus C OF 15 je ideálny pre prevenciu tvorby vrások a pomáha unavenej pleti opäť vyzerať sviežo.

 

Všetky krémy testovala moja mamka a tento má z nich najradšej. Poskytne jej starostlivosť a energiu pre jej pleť na celý deň. Táto vynovená verzia je trošku zafarbená do oranžova kvôli obsahu vitamínu C, ale vôňu aj konzistenciu si krém zachoval. Mamina na kréme zbožňuje hlavne to, že jej pleť je po ňom veľmi jemná. Medzi ďalšie viditeľné vlastnosti patrí hydratácia a sviežosť pleti.

 

Testovali sme tiež: Nivea - Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy

test denného krému NIVEA Q10 Plus C

Zdroj: Shutterstock®

NOČNÝ KRÉM

Pleť má oveľa lepšiu schopnosť vstrebávať hydratáciu počas noci. Vtedy dochádza k obnove poškodenej pleti a antioxidačných schopností, spolu s obnovením zásob energie. Energizujúci nočný krém proti vráskam NIVEA Q10 plus C bol vyvinutý špeciálne tak, aby umožnil pleti počas noci "zhlboka" dýchať* a efektívne podporoval jej regeneračné procesy.

 

Nočný krém je skvelým doplnkom starostlivosti o pleť a prevencii proti vráskam k dennému krému. Spolu v kombinácii sa účinok zosilňuje a výsledky sú viditeľnejšie. Navyše, pleť dostáva vitamín C a Q10 nielen počas dňa, ale aj počas noci, čiže získava komplexnejšiu starostlivosť.

 

Testovali sme tiež: Nivea Telové mlieko s olejom vanilka a ruža

test nočného krému NIVEA Q10 Plus C

Zdroj: Shutterstock®

OČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Pre komplexnú starostlivosť o pleť potrebujete viac než denný a nočný krém. A to preto, že pleť okolo očí je mimoriadne tenká a citlivá. Nová Očná starostlivosť proti vráskam NIVEA Q10 plus C poskytuje extra hydratáciu, pomáha prevencii jemných liniek a vrások a dodáva pleti čerstvú energiu, aby vaše oči po prebudení žiarili sviežosťou.

 

Posledný produkt, ktorý dopĺňa inovatívnu trojku pleťových krémov, je očná starostlivosť. Pod očami sú veľmi častým javom kruhy a jemné vrásky spôsobené mimikou tváre. Aj na tento problém má NIVEA riešenie v podobe očnej starostlivosti, ktorá sa zvlášť postará o to, aby sa tie vrásky zredukovali a očné okolie rozjasnilo.

 

Testovali sme tiež: Nivea Care & Hold stylingové produkty

test očnej starostlivosti NIVEA Q10 Plus C

Zdroj: Shutterstock®

Tieto tri nové pleťové produkty NIVEA Q10 Plus C obohatené o novú zložku vitamín C – antioxidant, ktorý dodáva pleti energiu, vám na základe mamkinej referencie odporúčam. Sú kvalitné a zdokonalené.

 

Testovali sme tiež: Nivea Hairmilk šampón a kondicionér pre jemné vlasy

testovanie pleťových produktov NIVEA Q10 Plus C

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

6 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

24.08.2017 07:37

obsah vitamínu C je dôležitá zložka..... ja si kupujem krémiky s obsahom vitamínu C... pleť mám vždy sviežu

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

24.08.2017 16:10

Nivea je osvědčená značka, tyto novinky vyzkouším

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

24.08.2017 17:22

Q10-kové krémy som už mala, na môj typ pleti ale moc nesadli,mám radšej krémy ľahšej konzistencie...moja mama si ich však nevie vynachváliť

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.08.2017 13:09

asi takto... na začiatku môjho mládi som používala výhradne Niveu ale po čase som začala skúšať aj iné značky ale čím som staršia tým sa skôr vraciam k overenej klasike, ktorá je spoľahlivá a vždy s novinkami :) niveu veľmi chválim

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

28.08.2017 13:12

Q10 koenzým, je veľmi dobrá zložka , ktorá dobre pôsobí na staršiu pleť.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.12.2017 11:56

Nivea - svetová značka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE