TEST: NOBILIS TILIA na rozšírené žilky

Dnes sa spolu pozrieme na produkty značky Nobilis Tilia, ktoré sú na našom portáli pomerne novinkou. Ide o produkty určené na rozšírené žilky. U nás doma týmto našťastie nikto netrpí a ani nikomu v blízkom okolí som to nemohla posunúť, takže, žiaľ, neviem posúdiť či sú tieto produkty skutočne účinné. Mamina ich však vyskúšala, a tak vám napíšem aspoň zopár informácií z testovania...

 

Testovala krém, masku a olejček. Keďže ide o prírodnú kozmetiku, všetky tieto produkty majú, aspoň pre mňa, typickú prírodnú vôňu.

 

 

Testovali sme: Rad produktov Arteris od Nobilis Tilia proti rozšíreným žilkám

nobilis-tilia-arteris

Zdroj: Shutterstock®

Tvárový krém na rozšírené žilky Arteris

Jemný krém s aktívnymi extraktmi upokojuje, hydratuje a chráni. Je vhodný i pre citlivú pleť. Ľahko sa rozotiera po pleti a tiež do nej rýchlo vsiakne. Je teda vhodný či už na denné použitie pred nanesením make-upu, no taktiež i na noc. Pleť príjemne hydratuje, dlhodobo vyživuje a pekne ju zjemní. Mamina ho používala pravidelne ráno i večer a jej pleť bola počas celej doby taká, akoby viac zvláčnená, ako obvykle... :)

 

 

Testovali sme: Nobilis Tilia - proaktívna lipová starostlivosť o pleť a telo

nobilis-tilia-pletovy-olej

Zdroj: Shutterstock®

Regeneračný pleťový olej Arteris

Regeneračný pleťový olej Arteris je vhodný i do mrazivého počasia, čo určite v tomto ročnom období padne viac ako vhod. Mamina ho však zvykla skôr používať na noc, pretože je mastnejší ako krém. Na pleti však nezanecháva mastný film, no je vidno, že nepoužila krém, ale olejček. Dávkovanie pomocou pipety bolo pre ňu novinkou, no rýchlo si zvykla. :) Pleť bola po použití hĺbkovo vyživená a osobne si myslím, že produkt toho typu je na nočné použitie ako stvorený.

 

Testovala som: Nobilis Tilia - rozjasňujúci krém a detoxikačná maska

noiblis-tilia

Zdroj: Shutterstock®

Tvárová maska na rozšírené žilky Arteris

Maska má za úlohu pokožku upokojiť, zmierniť prekrvenie a znížiť jej dráždivosť. Odporúča sa nanášať ju v tenkej vrste na cca 15-20 minút. Zvyšky následne stačí jemne vklepať do pleti a ,,osušiť" papierovou vreckovkou.

Nie je nikde uvedené, koľkokrát do týždňa je možné ju použiť. My však už zo zvyku masky používame jedenkrát týždenne. V kombinácii s krémom či olejom tvorí veľmi silnú trojicu. Efekt zjemnenia a vyživenia pleti je totiž ešte viac znásobený.

nobilis-arteris

Zdroj: Shutterstock®

8 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

11.12.2015 09:20

vyzerajú dobre tieto výrobky. Páči sa mi veľmi, že sú prírodné

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

11.12.2015 09:27

Rozšírené žilky nemám, ale zaujal ma sympatický obal s dávkovačom, aj konzistencia pôsobí príjemne. Navyše prírodná kozmetika :) Idem mrknúť, aké iné prípravky majú v ponuke :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2015 11:42

zilkova plet je velmi citliva a nie vsetko jej vyhovuje,je dobre si precitat taketo testovanie,doporucenie

Vaše meno:

Sonika

Sonika

12.12.2015 18:01

Vyskúšam, som zvedavá, lebo nie každé prípravky mi robia dobre.

Vaše meno:

Margaréta Kozelnická

Margaréta Kozelnická

14.12.2015 13:48

je tato kozmetika vhodna aj pre male deti?

Vaše meno:

Erika Šuleková

Erika Šuleková

23.12.2015 20:03

Skvelá recenzia na tieto výrobky, kedže som tieto vyrobky vyhrala práve na tomto portáli.Rada sa neskor podelím s vlastnými skusenosťami :-)

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

24.12.2015 23:23

S rozsirenymi zilkami mam osobnu skusenost a nepoznam doteraz ziadny produkt, ktory by pomahal. O firme Nobilis som pocula uz skor a prezerala som si ich webovu stranku s produktami, naozaj ma velmi zaujala cela ponuka tejto firmy. Dakujem za recenziu.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 15:25

ten olejček ma veľmi zaujal.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE