TEST: Pharma Hyaluron denný a nočný krém

Pharma Hyaluron je skvelá kozmetická značka, ktorá sa vie dokonalo postarať o našu pleť. 

 

S aktuálnym obdobím jari, kedy sa naša pleť prebúdza zo zimnej letargie a začínajú ju hladiť prvé slnečné lúče, sa blíži aj čas, kedy ju budeme chcieť ukázať v celej svojej kráse. Nakoľko je pleť zrkadlom, v ktorom sa zračí naša životospráva a duševná pohoda, mali by sme jej dopriať výživu nielen z vnútra, ale aj z vonka v podobe účinných krémov. Pleť je ako hubka, ktorá z prostredia nasáva všetky nečistoty. Môžete jej pomôcť výberom vhodného krému. Rozdiel medzi denným a nočným je v tom, že krém na deň má byť ľahší, mal by obsahovať ochranný faktor (SPF) a má za úlohu pleť hydratovať.

 

Testovali sme tiež: Sérum Eyelash Booster - prirodzene husté a dlhé riasy

TEST: Pharma Hyaluron denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Pharma Hyaluron denný a nočný krém

Pôsobia v horných epidermálnych vrstvách pokožky. Obsahujú duo-hyalurón komplex s kyselinou hyalurónovou vysokej kvality a hyalurón-aktiv-koncentrátom, ktorý kompenzuje stratu kyseliny hyalurónovej v pokožke a stimuluje jej produkciu. Pokožku intenzívne hydratujú a vypĺňajú vrásky z vnútra. Oba krémy sa radia pod starostlivosť o normálnu až suchú pleť. Bez konzervačných látok. Dermatologicky testované.

 

Testovali sme: Pharma Hyaluron Micelárna voda

TEST: Pharma Hyaluron denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Moje hodnotenie - denný krém

 

Krém je pekne balený v jednoduchej krabičke. Jeho plastový obal je s ochranou proti kontaminácii, čo znamená, že tento obal, teda dávkovanie, chráni zloženie pred nečistotami a oxidáciou. Toto balenie prináša riešenie troch kľúčových rizikových oblastí: ventilov, spojov a dávkovacieho mechanizmu. Jeho ventily obsahujú sterilizačné filtre, spoje sú ultra tesné a pevné a dávkovač má ultra pevne utesnené zakončenie. 

 

Konzistencia krému nie je hutná, ale jemná, a tak sa dobre rozotiera. Používanie tohto krému si skutočne vychutnávam, pretože po každodennom používaní (s nočným krémom a sérom) vidím rozdiel - pleť je jemnučká, vyživená a hydratovaná. Vypnutie vrások však nie je viditeľne badateľné (ani pokožka po kréme nie je napnutá), avšak prvoradé je, že už po prvom použití bola pleť na dotyk krásne jemná. Tým, že krém nie je príliš mastný, je ako stvorený na ranné použitie práve pred samotným líčením.

 

Vôňa pleťového krému je svieža a príjemná. Táto nevtieravá vôňa je jemná a cítim v nej akoby závan harmančeka. Nakoľko ide o denný krém, nanášam ho na vyčistenú pleť iba ráno jemnými krúživými pohybmi, pričom nevynechávam ani krk. 

 

Testovali sme: Koncentrát proti vráskam s upokojujúcim účinkom

TEST: Pharma Hyaluron denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Moje hodnotenie - nočný krém

 

Aj pleťový nočný krém má netradičné balenie v tube, ktoré je zakončené pumpičkovým aplikátorom. Balenie naozaj oceňujem, je inovatívne a zároveň máte naozaj istotu, že do krému sa nedostane nič, čo by ho znehodnotilo. Možno som divná, no aj v tomto kréme cítim jemnú parfumáciu a pokiaľ obľubujete vôňu levandule, pri tomto nočnom kréme ju možno tak ako ja ucítite opäť spolu s harmančekom. Avšak oficiálne, čo tú vôňu spôsobuje naozaj neviem. Na mňa však táto vôňa pri nanášaní krému pôsobí upokojujúco.

 

Nanášam si ho tesne pred spaním jemnými krúživými pohybmi, pokým krém do pokožky nevsiakne. Je biely a konzistencia je v porovnaní s denným krémom hutnejšia. Do pokožky sa vpracúva naozaj jednoducho. Po zapracovaní krému zostane na mojej pokožke mierne mastný film, čo mne osobne nijako neprekáža. Ráno mám pleť hladkú, jemnú a vyživenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. A to je gro, ktoré od kvalitnej kozmetiky vyžadujem. Negatívam priestor nedávam, pretože pri tomto nočnom kréme skutočne niet čo vytknúť.

 

Testovali sme aj: Doliva – Olivovo-mandľový krém na ruky a balzam na pery

TEST: Pharma Hyaluron denný a nočný krém

Zdroj: Shutterstock®

Oba krémiky odporúčam vyskúšať. Pleti poskytujú skvelú starostlivosť a zároveň denný krém tvorí aj ideálny podklad pod make-up. O moju pleť je ideálne postarané! A čo tá vaša?

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

12.04.2017 07:57

kde ho predávajú? môže byť dobrý.... mám veľmi suchú pleť a sérum by sa tiež už patrilo používať.... vyskúšam ho

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

14.04.2017 17:36

chcelo by to vyskúšať

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

14.04.2017 18:40

Rada by som vyskusala.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 12:35

páči sa mi aplikátor ale maličký je

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE