TEST: PHARMA HYALURON - sérum proti vráskam

Nedostatočne vyživenú pleť spoznáte na prvý pohľad. Vyzerá mdlo a dehydrovane. Často taktiež počujeme mylný názor, že mladé ženy do 30 rokov môžu pokojne počkať s produktami, ktoré pomáhajú bojovať proti vráskam. Najlepšie je však so starostlivosťou o pleť so zameraním na boj proti vráskam začať už od 25 rokov, aj keď vrásky ešte nevidno. Dôležitá v tomto prípade je prevencia a dostatočná hydratácia.

 

Dnes sa už používajú rôzne séra na omladenie pleti či vyživenie pleti, ktoré s týmto problémom zatočia. My sme pre vás testovali sérum, ktoré obsahuje aktívny koncentrát kyseliny hyalurónovej od značky Pharma Hyaluron.

 

Oficiálny popis:

 

Pharma Hyaluron sérum proti vráskam s vyhladzujúcim účinkom

 

Nová kozmetická rada Pharma Hyaluron obsahuje ako jediná na trhu kyselinu hyalurónovú vo farmaceutickej kvalite. Účinne pôsobí proti vráskam, skľudňuje a zmierňuje podráždenú pokožku, redukuje začervenanie a posilňuje ochrannú bariéru pokožky. Intenzívne hydratuje pokožku. Pôsobí protizápalovo.

 

Testovali sme tiež: TEST: Pharma Hyaluron - micelárna voda

TEST: PHARMA HYALURON - sérum proti vráskam

Zdroj: Shutterstock®

Sérum je balené v bielej krabičke, kde je pekne vidieť veľkosť produktu. Balenie je priesvitné, so strieborným šrubovacím vrchnákom. Produkt tak pôsobí veľmi sviežo. Sérum má pipetku, ktorou sa naberá. Je to naozaj veľmi výhodná vec, pretože viete korigovať množstvo séra, ktoré chcete aplikovať a zároveň predídete tomu, aby sa vám do séra dostali baktérie. Samotné sérum je tyrkysovej farby, no nemusíte sa báť, po nanesení je sérum úplne priehľadné.

 

Testovali sme tiež: TEST: Pharma Hyaluron – balzam na zväčšenie objemu pier

 

TEST: PHARMA HYALURON - sérum proti vráskam

Zdroj: Shutterstock®

Sérum má príjemnú a sviežu vôňu. Nie je príliš výrazná, no rozoznáte ňou daný produkt v porovnaní s ostatnými. Konzistencia je jemná, pripomína tekutejší gél. Po nanesení na tvár sa dostaví príjemný chladivý pocit a tiež pocit sviežosti a hydratácie. Keď sa produkt vstrebe, zanechá na tvári možno jemne vysušujúci pocit, čo je však uvedené na obale produktu.

 

Testovali sme tiež: TEST: Pharmatheiss - Thermal Plus Natural Feshness - Termálna voda v

TEST: PHARMA HYALURON - sérum proti vráskam

Zdroj: Shutterstock®

Toto sérum ma oslovilo najmä svojou vôňou, ktorá je istým spôsobom netradičná, no svieža. Aj tým ma dokáže produkt motivovať, aby som si ho na pleť naniesla. Vytvorila som si tak istý večerný rituál. Večerný práve preto, že sa mi osvedčilo nanášanie séra práve na noc. Sérum totiž, ako som spomínala, po nanesení jemne vysušuje, a preto som vynechala jeho aplikáciu cez deň. Sérum žiadnym spôsobom nedráždi pokožku, práve naopak, pekne ju zkľudňuje. Preto si myslím, že je vhodné aj pre citlivú pleť.

 

Keďže nemám žiadne výrazné vrásky, na ktorých by som mohla pozorovať vyplnenie vrások, nemôžem to posúdiť. Čo však posúdiť môžem, je schopnosť hydratácie séra. Tá je veľmi dobrá, počas noci, kedy produkt pôsobil, sa pleť vypla a ráno bola pripravená na ďalšiu starostlivosť. Keď som sérum použila počas dňa, mierne vysušil suché miesta mojej zmiešanej pleti a zvýraznil aj suché miesta okolo nedokonalostí. Myslím si, že pre normálnu pleť by nemalo byť problémom používať sérum aj cez deň. Každopádne, každému môže sedieť inak.

 

Testovali sme tiež: Pharma Hyaluron - Volume Lip Booster

TEST: PHARMA HYALURON - sérum proti vráskam

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

6 komentárov
Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

20.01.2017 11:19

kozmetickú radu Pharma Hyaluron som ešte neskúšala, ale o kyseline hyalurovej v kozmetike som veľa čítala a počula. Super.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

20.01.2017 23:11

v každom prípade by sa zišlo

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

21.01.2017 15:39

s kosmetikou proti vráskám se roztrhl pytel, každá žena se vráskám brání i já bych něco takového potřebovala

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

22.01.2017 13:40

Super článok... o kyseline hyaluronovej som aj ja veľmi veľa čítala.. Stále však rozmýšľam o silnejšom prípravku alebo o tabletkách na vnútorné použitie.. pretože aj to veľmi odporúčajú..

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

22.01.2017 23:22

Zrejme účinné sérum.Už holen vyskúšať.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.09.2017 12:29

super super rada by som vyskúšala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE