TEST: Ziaja - Hydratačný krém Ružové maslo 30+

Po dlhšom období rúžov a lakov na nechty sa dnes zameriame na pleťovú kozmetiku.

 

V recenzii sa budeme venovať starej - známej značke Ziaja a jej Hydratačnému dennému krému Ružové maslo.

 

Nakoľko ide o pleťové výrobky určené pre kategóriu 30+, v rámci testovania mi pomohla predovšetkým moja mamina. Avšak ani ja som sa o skúsenosť s takýmto krémom ,,neochudobnila“ a testovala som krém spolu s ňou. 

 

Poďme si pre začiatok napísať, čo o kréme Ružové maslo píše Ziaja:

 

,,Hydratačná emulzia bohatej konzistencie pre každodennú starostlivosť o tvár pre ženy 30+. Vhodné pre zrelú, suchú a normálnu pleť.

 

Ružové maslo je získané z oleja ruže šípkovej. Obsahuje polynenasýtené mastné kyseliny, hlavne kyselinu linoleovú a kyselinu linolénovú. Má vysokú výživovú hodnotu a prírodné regeneračné vlastnosti. Dokonale zlepšuje stav pleti, reguluje funkciu ochrannej bariéry pokožky, zlepšuje elasticitu, viditeľne vyhladzuje, intenzívne hydratuje a odďaľuje proces starnutia. 

 

Účinok*: lepšie hydratovaná pleť: čelo – 40%, líca – 35%, krk – 38%. * výsledky potvrdené testom in-vivo po 14 dňoch používania.“

krem-denny-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Hodnotenie Hydratačného krému Ružové maslo:

 

Obal: Krém je balený do bielo-červenej krabičky a samotný krém je taktiež v bielo-červenom prevedení. Oceňujem, keď je krém chránený ochrannou fóliou, nakoľko tak máte prehľad o tom, či používate krém ako prvá v poradí. :-)

krem-ziaja-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia krému: Krémik je jemnej ružovej farby a ide o hutnejší krém, ktorý má však príjemnú ľahko roztierateľnú konzistenciu. Vôňa je veľmi jemná, avšak nevtieravá. Na pleti sa vôňa udrží pomerne dlho. Krém sa hneď pekne vsiakne do pleti a nezanechá na nej žiadny mastný filter.

ziaja-krem-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Účinky: Mamina (ako hlavná cieľová skupina) si krém pochvaľuje, najmä hydratáciu krému, ktorá je vhodná pre jej suchú pleť. Ja na pleťový krém taktiež nemôžem povedať zlé slovo, nakoľko značku Ziaja mám rada a ešte nikdy nesklamala. Navyše, krém je vhodný i ako podkladový krém pod make-up.

 

Jediné, na čom sme sa obe pousmiali bol fakt, že bohužiaľ, nevieme určiť či je čelo hydratované o 40%, líca o 35% a krk o 38 % :-) Skrátka a jednoducho, pokožka je pekne hydratovaná a krém robí takú službu, akú robiť má.

 

Na záver už len jediné. Pokiaľ hľadáte spoľahlivý pleťový krém pre zrelú pleť, navyše za málo peňazí (Ziaja patrí vo všeobecnosti k cenovo dostupnej kozmetike), Hydratačný krém Ružové maslo určite vyskúšajte.

 

Cena sa pohybuje okolo 5 € za 50 ml

 

 OTÁZKA PRE VÁS:

 Aké máte skúsenosti s kozmetikou Ziaja?

 Ktorý  výrobok používate vy?

Galéria -

4 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

18.05.2014 15:59

Veľmi ma láka vyskúšať, super recenzia aj cena...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

11.09.2014 15:08

mám pozitívne skúsennosti s kozmetikou Ziaja :) odporúčam :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 15:24

Ako sa tak dívam 30+...načase začať používať...30-ka sa neoddialiteľne blíži

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 08:20

Tak toto sa už začína týkať aj mňa :-) Určite vyskúšam, aj keď skôr bojujem s mastnou pleťou, ale ružová kozmetika sa mi osvedčila.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE