TEST: Bodhi prírodné telové mlieko kokos a vanilka

 

Pred pár dňami som Vám značku Bodhi už predstavila, takže dneska sa vrhneme rovno na recenziu ďalšieho z testovaných produktov - hydratačného telového mlieka s prírodným extraktom z vanilky a kokosového orecha, ktoré prinavracia namáhanej a citlivej pokožke pružnosť a jemnosť s obsahom jojobového a ryžového oleja pre zvláčnenie pleti.

 

 

Balenie je z plastu, a obsahuje moju obľúbenú pumpičku :) Mliečko už aktuálne sídli u mňa v práci, kde vďaka nemu dodržiavam pravidelný "natierací rituál" :))

bodhi-spa

Zdroj: Shutterstock®

Tento produkt je navyše bez obsahu parabénov, SLS, propylénglykolu, PEF-ov a umelých farbív. Viem, že v dnešnej dobe si veľa z Vás potrpí práve na takéto prírodné produkty, preto si myslím, že je fajn, keď nám čoraz viac značiek ponúka práve takéto produkty. Ja sama nesiaham iba po prírodných produktoch, no určite nimi nepohrdnem, a rada si ich nechám "vliezť" pod kožu :))

bodhi-spa-mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Spomedzi týchto štyroch produktov, ktoré práve testujem, som si už vytvorila taký pomyselný rebríček vôňí, ktoré sa mi páčia najviac a ktoré najmenej :)) Na prvom mieste - ako som už v minulej recenzii spomenula, je vôňa telového peelingu, a toto dnešné recenzované mliečko je na 3. mieste, i keď vôňu vanilky a kokosu mám veľmi rada, predbehla ju iná vôňa, ktorá mi lahodí o kúsok viac, no o nej Vám napíšem nabudúce :))

bodhi-mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Mlieko kokos a vanilka má ľahkú štruktúru, pohodlne sa rozotiera, nepôsobí na pokožke ťažko a rýchlo sa vpíja - a práve preto som si ho zvolila ako krém na ruky do práce, keďže tam neznesiem na rukách žiadny mastný film, a celkovo mastný pocit na rukách... Ja mám normálny typ pokožky, a jeho hydratácia mi bohate postačuje a vyhovuje.

bodhi-mlieko-kokos-vanilka

Zdroj: Shutterstock®

Vôňa sa mi páči, a nakoľko som kokos ani vanilku už dosť dlho v kozmetike nemala, rada som sa k nej vrátila a užívam si ju plnými dúškami! A nielen ja :)) Pretože aj v práci po mne zostáva závan tejto vône, takže sa mi ujdú aj nejaké tie komplimenty :) Dokonca sa našli aj zvedavci, ktorí ma poprosili či ho môžu skúsiť, a ja som sa samozrejme rada podelila o takýto luxus...!

bodhi-hydratacne-telove-mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Všetky prírodné produkty Bodhi nájdete na www.bodhispa.sk. Aktuálne sa však môžete zapojiť aj do našej súťaže o darčekový set zelený čaj v sekcii súťaže. Tak hor sa do toho a všetkým Vám držím palce! :))

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.02.2015 11:36

fandím prírodným výrobkom, som ich fanúšičkou.

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

05.02.2015 09:24

vôňa musí byť výborná

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE