TEST: ORIFLAME - Perfumed Body Cream DIVINE

Telesná hygiena a starostlivosť o telo majú základný význam pre naše celkové zdravie a pocit pohody.

 

Kvalitné produkty pomáhajú udržovať pokožku čistú, ošetrovať ju a zároveň ochraňovať pred vonkajšími vplyvmi, ako je slnečné žiarenie, ale aj studené alebo horúce podnebie.

 

Môžu slúžiť taktiež na upokojenie podráždenej pokožky a riešiť ďalšie potreby pokožky. Správna pravidelná starostlivosť o pokožku pomáha obnoviť jej prirodzenú rovnováhu, dodať jej zdravý vzhľad a príjemný pocit. Dnes vám predstavím produkt, ktorý podľa môjho názoru všetko toto dokáže - parfumovaný telový krém od značky Oriflame - DIVINE. 

 

 

Testovali sme aj:  7 top tipov, ako schudnúť z oblasti brucha

DIVINE - ORIFLAME

Zdroj: Shutterstock®

Luxusný hydratačný telový krém, parfumovaný extravagantnou vôňou Divine. Srdcom kvetinovej drevitej ovocnej vône, ktorá je oslavou sebavedomého ženského pôvabu, sú očarujúce tóny orchidey so šiestimi okvetnými lístkami. Parfumovaný telový krém môžete používať samostatne alebo pomocou neho ešte viac zvýrazniť vôňu Toaletnej vody Divine.

 

 

Testovali sme aj: Oriflame - Optimals Body - Telové Mlieko

DIVINE - ORIFLAME

Zdroj: Shutterstock®

Postarajte sa o svoju pokožku, majte ju jemnú, hladkú a hydratovanú. Očarujúce vône a príjemná konzistencia týchto krémov a mliek bude pre vašu pokožku nekonečným potrešením.

 

Tento krém má za úlohu prebudiť aj vaše čuchové zmysly, čo sa mu skutočne darí fantasticky. Ak chcete intenzitu vône zosilniť, použite ho spolu s parfumom, tvoria tak dokonalú dvojicu. 

 

 

Testovali sme aj: ORIFLAME Telový peeling Discover Parisian Delight

DIVINE - ORIFLAME

Zdroj: Shutterstock®

DIVINE - ORIFLAME

Zdroj: Shutterstock®

Hydratácia krému DIVINE je skutočne veľmi dobrá. Dennodenným používaním sa vám vaša pokožka odvďačí krásnou, hebkou a pevnou pokožkou. Som s ním nadmieru spokojná a nie je deň, aby som sa ním nenatrela. Takže za seba krém rozhodne odporúčam. 

 

DIVINE - ORIFLAME

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.12.2015 15:28

rada by som vyskúšala tento výrobok... láka má jeho vôňa.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE