Aj vy milujete pocit luxusu na vašej pokožke? Patríte medzi tie, ktoré obľubujú trblietky? Milujete vôňu na každom kúsku tela? Pokiaľ sú vaše odpovede kladné, tak práve pre vás máme dobrú správu.
Výrobok nesie názov SPARKLE IN PARIS. V našom teste uvedieme telové mlieko od spoločnosti ORIFLAME. Srdce vône tvorí šampanské víno, vetiver a ostružiny.
Po nanesení tohto výrobku budete určite očarené z toho, čo všetko sa dá vymyslieť. Telové mliečko na pokožke zanechá príjemný film. Prinesie vám pocit hydratácie. Príjemná vôňa a elegantný trblietavý efekt. To sú vlastnosti, ktoré sú na nezaplatenie.
Pri prvom kontakte nevedno identifikovať presne túto vôňu. Ide o sladkú vôňu. Nie je však príliš sladká, ale taká na „zjedenie.“ Po aplikácii budete naozaj príjemne šokované z trblietok, ktoré obsahuje toto telové mliečko. Mliečko sa veľmi dobre vstrebáva a vôbec nezanecháva pokožku mastnú. Pozorne si však preštudujte zloženie tohto výrobku, aby náhodou neobsahoval intolerantné alergény.


P.S.: redaktorky KAMzaKRÁSOU.sk použili výrobok pred absolvovaním večierku. Pokiaľ chcete zažiariť aplikujte telové mlieko a zvýraznite ho pomocou vône SPARKLE IN PARIS parfém. Budete sa cítiť fantasticky po celú noc rovnako ako my :)

11 komentárov
Miriama Rusinová
21.09.2014 14:16wau :) krásny tip na darček :)
Blažena Sádovská
17.01.2014 20:39Krásna sada, exkluzívne výrobky...
Danka
16.05.2013 20:27túto vôbec nepoznám ani si na nu nespomínam...asi som ju v katalógu prehliadala ...
Lienka Brindáková
01.02.2013 08:20Paríž Milujem ♥ takže tento set z Oriflamu v mojej kozmetike nemôže chýbať :) .. objednala som si aj lesky na pery a cerusku na oči s týmto logom Paris od Oriflamu a sú úžasné :)
Nikolka
26.01.2013 19:49telové mlieko som skúšala aj ja a po nanesení som bola veľmi spokojná
Barbora
10.01.2013 23:11vyzerá to dost luxusne ...
Denie Hacsková
19.12.2012 15:56Milujem trblietky, či už na vlasoch, perách alebo na tele ... veľmi sa mi to páči... hlavne na plesoch alebo v lete na slnku to dobre ukáže .. :)
Silvia Urbanová
18.12.2012 14:46Bude sa hodiť, prichádza plesová sezóna.
Simona Rosičová
17.12.2012 11:59no asi nahodím smutné očka na priateľa pri prezeraní Oriflamu :))))
Marieta Žulevičová
17.12.2012 11:52trblietky, kamienky, všetko čo sa ligoce a je výrazné, že zaujme hned na prvý pohľad...to sa mi veľmi páči :)
Stanka Ad
17.12.2012 06:58Skvelé, na silvestrovskú noc dobrý tip :)