TEST: Bernard Cassiere – Detoxikácia so zeleným čajom

S francúzskou značkou Bernard Cassiere ste už pravdepodobne zoznámení. Nájdete v nej produkty obohatené o lahodné ingrediencie a jednou z nich je napríklad aj extrakt zo zeleného čaju. Ten je známy pre svoje energizujúce, hydratačné a upokojujúce vlastnosti.

 

Bernard Cassiere – detoxikácia so zeleným čajom v podobe super-hydratačnej peny a telového oleja sú novinkou, ktorú sme otestovali.

Telové produkty sú prezentované zeleným logom Bernard Cassiere, čím sa zvýrazňuje podstata produktov v podobe zeleného čaju. Telový olej má objem 100 ml a je zelenej farby. Super-hydratačná pena má objem 125 ml a je bielej farby, hustej konzistencie. Okrem oleja a peny sa v detoxikačnom rade nachádza aj telový peeling.

 

Testovali sme: Bernard Cassiere Vanilla - Monoi telový píling a telové mlieko

recenzia telovych produktov so zeleným čajom

Zdroj: Shutterstock®

Super-hydratačná pena na telo so zeleným čajom

Nadýchaná pena obsahuje extrakt hnedej riasy, extrakt bavlníka a hroznový olej. Je vhodná pre všetky typy pokožky a predstavuje zamatový dotyk. Aplikujte ráno alebo večer na celé telo.

test super-hydratačnej peny Bernard Cassiere

Zdroj: Shutterstock®

Zo začiatku som nevedela, či sa pena zmýva alebo sa nechá na pokožke, ako napríklad telový krém. Super-hydratačná pena sa používa ako klasický hydratačný krém, ktorý po natretí hneď vsiakne do pokožky. Na začiatku je to pena, ktorá sa po rozotretí zmení na krémovú konzistenciu. Vôňa peny je neobvyklá, pretože ide o zelený čaj a na ten som zvyknutá len v pohári. Vôňu však na druhý deň nie je cítiť na pokožke. Jediné, čo po pene ostane, je mäkká, jemná a hydratovaná pokožka.

 

Testovali sme: Bernard Cassiere - Bambusový krém na normálnu až suchú pleť

recenzia super-hydratačnej peny Bernard Cassiere

Zdroj: Shutterstock®

Telový olej so zeleným čajom

Výživný olej, ktorý je ideálny na masáž a dennú starostlivosť. Je vhodný pre všetky typy pokožky. Nelepí sa a rýchlo sa môžete obliecť. Vyživuje pokožku, chráni ju a prinavracia jej komfort.

 

Testovali sme: Bernard Cassiere medová pleťová maska

test telového oleja Bernard Cassiere

Zdroj: Shutterstock®

Telový olej vonia rovnako ako pena, avšak trochu intenzívnejšie a dlhšie, povedala by som. Fľaštička nemá klasický rozprašovač a olej sa po rozprášení nerozpŕchne, ale v podstate vytlačí. Rozotiera sa trochu ťažšie a dlhšie mu trvá, kým vsiakne do pokožky. Napriek tomu, nezanecháva mastné fľaky na oblečení. Pokožka je po oleji príjemná na dotyk, hebká a tiež mäkká. Mala som pocit, že po oleji bola moja pokožka hydratovaná dlhší čas ako po pene.

 

Testovali sme: BERNARD CASSIERE – Honey Cream – medový okysličujúci krém

recenzia telového oleja Bernard Cassiere

Zdroj: Shutterstock®

Telové ošetrenie pomocou super-hydratačnej peny a telového oleja si môžete teraz zakúpiť za 21 € v internetovom e-shope: http://www.bcparis.sk/eshop.

 

Testovali sme: Bernard Cassiere - tónovací krém mäta a citrón

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

10.12.2017 01:13

Táto značka je pre mňa úplná novinka...stále tu objavím niečo nové a zaulímavé :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 08:51

vyzerá to dobre

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

12.12.2017 15:10

túto francúzsku kozmetiku nepoznám

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

22.12.2017 12:24

vyzera dobre

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE