TEST: Bioderma Photoderm Bronz - opaľovacie prípravky

Keďže je leto v plnom prúde, postupne vám v testoch ukážem niekoľko prípravkov, ktoré používam, aby som sa nespálila.

 

Dnes vám predstavím môj najobľúbenejší rad prípravkov - Bioderma Photoderm BRONZ. Tento príspevok berte ako skvelý tip, čo si kúpiť, pokiaľ ešte žiadne doma nemáte. Bioderma Photoderm Bronz je rad prípravkov na opaľovanie. Leto je obdobím, kedy každá žena túži po dokonale opálenej pleti. BIODERMA vie, o čom ženy snívajú! Vyvinuli  jedinečné opaľovacie spreje, ktoré stimulujú bronzové opálenie, a tým plnia váš letný sen. Produkty som použila pri celodennom pohybe na slnku. Ako produkty obstáli? Spálila som sa?

 

Testovali sme: Bioderma Hydrabio micelárna voda a Perfecteur krém s SPF 30

 

Bioderma Photoderm Bronz

produkty Bioderma Photoderm Bronz

Zdroj: Shutterstock®

Photoderm MAX Sprej SPF 50+

Opäť ako turistický nadšenec, ak sa pohybujete vo vysokohorskom prostredí (počas celého roka - nie len počas leta) odporúčam používať faktor SPF 50+, pretože čím sa nachádzate vo vyššej nadmorskej výške, tým ste vystavení čoraz väčšiemu slnečnému žiareniu. Pre takúto extrémnu ochranu slúži veľmi dobre Photoderm MAX Sprej 200 ml SPF 50+ / UVA 35. 

 

Jeho jedinečné pôsobenie spreja proti extrémnemu-UVA žiareniu spomaľuje predčasné starnutie pokožky a zabraňuje nežiaducim reakciám na slnečné žiarenie. Tento opaľovák sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Je bez akéhokoľvek parfumu. Taktiež plus je, že nevytvára žiaden mastný film na pokožke, takže si nič nezamastíte. Po dobrom rozotrení nebudete mať ani belavú pokožku. Pokojne sa môžete obliecť, alebo ak ste pri vode, tak ľahnúť na uterák bez toho, aby ste čakali, kým sa do pokožky mlieko vstrebe. Tento opaľovák je vodovzdorný, fotostabilný, nekomedogénny, hypoalergénny.

 

Testovali sme aj: Bioderma výrobky radu Hydrabio

Photoderm MAX Sprej 200 ml SPF 50+ / UVA 35

Zdroj: Shutterstock®

Photoderm Bronz SPF30 sprej suchý olej

Photoderm BRONZ SPF 30 stimuluje, zintenzívňuje a predlžuje prirodzené opálenie. Vysoká anti-UVA-UVB ochrana v kombinácii s patentom Bunkovej Bioochrany® predchádza solárnym spáleninám a predčasnému starnutiu pokožky. 

 

Nemáte  radi opaľovacie mlieka? Potom vás môže uchrániť suchý olej - keď s ním Bioderma prišla na trh, úplne si ma tento sprej získal, je to doslova "bomba".

 

Opäť sprejová forma prípravku. Hoci je to olej, tiež sa rýchlo a ľahko rozotiera, pokožku nezanecháva na povrchu mastnú, len takú lesklú rozžiarenú a navyše olej aj trochu hydratuje. Hlavne ak vás trápia suché nohy, tak ich krásne rozžiari. Aj olej krásne vonia a môžete ho použiť na pleť, telo a vlasy zároveň. Výhodou môže byť aj to, že neobsahuje parabény.

 

Testovali sme tiež: Bioderma Sensibio Tolerance Plus

PHOTODERM BRONZ SPF30 sprej suchý olej

Zdroj: Shutterstock®

Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+

Tento fluid so mnou cestoval už niekoľkokrát k vode a musím napísať, že nebyť značky Bioderma a jej úžasných výrobkov, ktoré sú určené na slnečnú starostlivosť, moja pokožka by skončila zle. Keď sme boli s rodinou na chate pri vode, v prvé dni dovolenky som si totiž chcela opáliť okolie dekoltu pomocou bandážového vrchného dielu plaviek. Slniečko pripekalo a ja som si na druhý deň ledva na spálenú pokožku obliekla plavky.

 

V ten deň som vytasila novú zbraň, a práve fluid 50+ od značky Bioderma. Ponatierala som ním všetky spálené a podráždené miesta. Bioderma opäť nesklamala. Jemne voňajúci biely fluid nielenže miesta upokojil a schladil, ale aj zabránil ďalšiemu podráždeniu či spáleniu. Oceňujem, že je aj vodeodolný, takže následné schladenie v príjemne studenej vode bez bielych šmúh na pokožke nebolo žiadnym problémom. Jeho jedinou nevýhodou je snáď iba menšie 40 ml balenie (do tašky však veľmi praktické), avšak na jednu dovolenku vám tuba určite postačí. Ja mám v zálohe už ďalšie balenie.

 

Testovali sme: Bioderma deodorant a anti-perspirant

Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+

Zdroj: Shutterstock®

Bioderma je jednoznačne u mňa top, čo sa týka slnečnej ochrany, nikdy ma prípravky nesklamali. Hoci ich cena je vyššia, pri tejto značke jednoznačne viem, že mňa ako spotrebiteľa investícia do prípravkov nesklame. A teda pokiaľ hľadáte kvalitu za rozumnú cenu, nemáte nad čím váhať. V lekárniach alebo na e-shopoch sa dajú nájsť aj akciové balíčky, pri ktorých sa dajú ušetriť nemalé peniažky.

 

Testovali sme aj: Bioderma Photoderm After Sun a SOS sprej

Photoderm Bronz

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

8 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

03.07.2017 07:58

Tiež používam biodermu a som spokojná.

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

03.07.2017 10:40

Ja sa so slniečkom nekamarátim, mám naň alergiu- o to viac sa pred ním chránim. Biodermu na ochranu pred slnkom som ešte neskúšala, ale verím že je taká dobrá ako tie prípravky z Biodermy, ktoré som už vyskúšala..

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

04.07.2017 18:17

oplatí sa investovať do biodermy, je super

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

12.07.2017 13:32

Bioderma ako značka je mnou odskúšaná a je úžasná.

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

14.07.2017 13:37

Bioderma je top

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

13.08.2017 17:53

ja som verna uz roky bioderme... a nikdy ma nesklamala

Vaše meno:

Ludmila

Ludmila

24.08.2017 10:41

raz sa mi podarilo vyhrať Biodermu suchý olej na opaľovanie a odvtedy iný ani nekupujem. Pekne vonia, nie je mastný, SUPEEEER

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 11:18

ten olej by som si nekúpila

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE