TEST: G&H NOURISH+™ - Krém na ruky

Suchá a popraskaná pokožka rúk nie je v móde a hoci máme letné ročné obdobie, aj napriek tomu existujú ľudia, ktorí majú citlivú pokožku rúk a potrebujú intenzívnu starostlivosť nielen v zime, ale aj v lete.

 

Značka G&H patrí pod spoločnosť AMWAY a poskytuje širokú starostlivosť o telo. Ja som pre vás od nich otestovala G&H NOURISH+™ - Krém na ruky s regeneračným účinkom.

Tieto krémiky nájdete v jednoduchej bielej krabičke s predným logom G&H a poznámkou nourish+. Každý z nich má po 30 ml a vzhľadom na ich veľkosť predstavujú veľmi praktické balenie, ktoré sa šikovne zmestí do každej kabelky. Krém má bielu farbu a hustejšiu konzistenciu.

 

Testovali sme tiež: TEST: ARTISTRY Signature Color Rozsvetľujúci krém

TEST: G&H NOURISH+™ - Krém na ruky

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

Regeneračný a vyživujúci krém na ruky s vodeodolným zložením, pre celú rodinu.

 

Prináša pocit úľavy a upokojenia pre suchú pokožku. Poskytuje 24-hodinovú hydratáciu. Vodeodolné zloženie zabezpečí, že pokožka rúk zostáva mäkká a zvlhčená, dokonca aj po umytí rúk. Chráni pred vysušeným účinkom studenej alebo horúcej vody. Pomáha obnovovať hydratačnú bariéru pokožky a postupom času zlepšuje schopnosť samohydratácie pokožky - dokonca po dobu 3 dní bez jeho pravidelného používania. Pokožka je na pocit mäkká a ošetrená, vyzerá zdravo.

 

Testovali sme tiež: TEST: ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor

TEST: G&H NOURISH+™ - Krém na ruky

Zdroj: Shutterstock®

MOJA SKÚSENOSŤ

Malé krémiky som si okamžite zamilovala. Krém môžem nosiť vždy so sebou a používať ho tak často ako chcem, pretože zároveň mám dobrý pocit, že v krabičke mi ešte ostávajú ďalšie dve. Hneď po otvorení zacítite jeho skvelú príjemnú vôňu medu v kombinácii s bambuckým maslom. Pri nanášaní krému na ruky môžete cítiť, ako sa ľahko rozotiera a aké hebké zanecháva vaše ruky. Trošku dlhšie mu trvá, kým úplne vsiakne do pokožky, ale potom ten výsledok stojí za to.

 

Testovali sme tiež: TEST: ARTISTRY Signature Color™ - trblietavý púder na oči

TEST: G&H NOURISH+™ - Krém na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Od ostatných krémov, ktoré som vyskúšala, sa líši hlavne v tom, že ruky zanecháva dokonale hebké, jemné a vláčne. Až takú intenzitu som pri žiadnom kréme nezacítila. Pri umývaní rúk je krém naozaj odolný voči vode a pôsobí aj po vysušení uterákom. Moje ruky boli hydratované a vyživené až do večera. Oceňujem jeho skvelé zloženie z medu, bambuckého masla a tekvice.

 

Testovali sme tiež: TEST: ARTISTRY Signature Color – lesk na pery

TEST: G&H NOURISH+™ - Krém na ruky

Zdroj: Shutterstock®

Toto balenie 3 krémov vám rozhodne odporúčam. Je to ekonomicky výhodné balenie a zároveň také kvalitné. Jeho zloženie, pôsobenie a účinok je na vysokej úrovni a vašim rukám poskytne starostlivosť, akú si zaslúžia.

 

Testovali sme tiež: TEST: ARTISTRY – sada na úpravu obočia

TEST: G&H NOURISH+™ - Krém na ruky

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 12:01

páči sa mi ako že sa predávajú 3 obaly krémov a nie 1 veľký lebo tak si to viem rozdeliť doma do kabelky a do práce

Vaše meno:

Vlasta Mäsiarová

Vlasta Mäsiarová

20.01.2019 12:31

Je ťažké nájsť dobrý krém na ruky.. Ďakujem ta článok

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE