TEST: JUVENA – Body Care 24H deodorant

So stúpajúcimi teplotami začíname čoraz viac riešiť otázku potenia a jeho dôsledkov. Možno ale neviete, že pokiaľ teploty nestúpnu do naozaj závratných výšok, alebo ak nemáte sklony k nadmernému poteniu, oveľa rozumnejšou voľbou než antiperspirant bude deodorant.

 

Prečo? Pretože jeho zloženie je k ľudskému telu oveľa priateľskejšie. Nezabráni síce poteniu, ale s prípadným zápachom si poradí rovnako dobre. Ako napríklad 24-hodinový deodorant značky JUVENA, ktorý som pre vás vyskúšala.

 

Značka JUVENA nás teší svojimi výrobkami už viac ako 50 rokov. Moderné technológie umožňujú vývoj výrobkov najvyššej kvality, ktoré sa starajú o našu takmer večnú krásu a mladosť. A tiež o vôňu. Súčasťou Body Care línie je guľôčkový deodorant, ktorý by mal chrániť vašu pokožku pred zápachom až 24 hodín. V jeho zložení nenájdete alkohol, parabény, farbivá ani hliníkové soli, preto je určený aj pre to najcitlivejšie podpazušie. Dokonca aj hydratuje.

 

Jeho tajomstvo spočíva v dvoch špecifických zložkách: SymDeo a SymClariol. Zatiaľ čo prvá má mať dlhodobý a efektívny vplyv na baktérie vyvolávajúce nežiaduci zápach, tá druhá pokožku hydratuje.

 

Testovali sme tiež: TEST: Juvena – Smoothing and firming body lotion

JUVENA 24H deo

Zdroj: Shutterstock®

Balenie deodorantu je jednoduché, ale plne funkčné a pôsobí elegantne. Guľôčka, ktorou obsah nanášate, funguje bezproblémovo a to dokážem oceniť. Okrem toho, tento spôsob aplikácie deodorantu (alebo aj antiperspirantu) mi je najsympatickejší a uprednostňujem ho už dlhé roky.

 

Vôňa výrobku je naozaj krásna. Trošku kvetinková, trošku svieža – skrátka vôňa, ktorá musí vyhovovať každému nosu, pretože je pekná a zároveň nepôsobí rušivo. Pozitívne hodnotím aj fakt, že je výrobok priehľadnej farby a na šatstve nezanecháva žiadne stopy ani po bezprostrednej aplikácii.

 

Testovali sme tiež: TEST: JUVENA - Clarifying Cleansing Foam - Čistiaca pena

JUVENA guľôčka

Zdroj: Shutterstock®

Aký je ale účinok? Deodorant som aplikovala vždy večer po sprche na čisté a vysušené podpazušie. Hoci je moja pokožka občas citlivá a reaguje nepredvídavo, v tomto prípade srším spokojnosťou. Deodorant je príjemný, nedráždi pokožku a – účinkuje. Samozrejme, 24 hodín vám nedá žiadny deodorant a určite je potrebná opakovaná aplikácia. Tých pár hodín ale vydržal.

 

Takže, ak by ste mali chuť vyskúšať jeden z tých exkluzívnejších kúskov na poli boja proti potu, pokojne do toho!

 

24-hodinový deodorant značky JUVENA nájdete v sieti FAnn parfumérií.

 

Testovali sme tiež: TEST: JUVENA - Miracle Beauty maska

 

 

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

26.03.2017 12:47

Veľmi dobrý a aj vôňa pekná.Ja mám radšej tuhé antiperspiranty..

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.08.2017 12:26

tento aplikátor mi nevyhovuje

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE