TEST: MAVALA - Krém na ruky s kolagénom

Používate krémy na ruky? Ak áno, robíte dobre. Tak, ako ako tvár, aj pokožka rúk je veľmi jemná a je vystavená všetkým vonkajším faktorom, ktoré jej môžu škodiť. Krém je dôležitý pri hydratácii a obnove pokožky.

 

Výberom vhodného krému doprajete pokožke rúk základnú staroslivosť, ktorú by mal dodržiavať každý. Dnes som si pre vás pripravila testovanie, ktoré vám priblíži výhody krému na ruky s kolagénom od švajčiarskej značky MAVALA.

 

Oficiálny popis:

 

MAVALA HAND CREAM reguluje bunkový metabolizmus, okamžite preniká do pokožky, zjemňuje ju a zabraňuje jej vysúšaniu. Obsahuje kolagén, alantoín s hojivými účinkami a rastlinné oleje. Poskytuje pokožke rúk hydratáciu, vyhladenie a zjemnenie ihneď po nanesení. Vďaka obsahu zjemňujúcich olejov chráni pokožku rúk pred drsnými účinkami vody, nepriaznivého počasia a silných čistiacich prostriedkov.

 

Testovali sme aj: TEST: MAVALA - Omladzujúca maska na ruky

TEST: MAVALA - Krém na Ruky s Kolagénom

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je klasická tuba, ale čo vás môže prekvapiť, je množstvo. Áno, ide o 50 ml krém, ale je veľmi ekonomický. Na jedno použitie vám stačí len veľmi malé množstvo krému. Dizajn je vo farebnej kombinácii zlatá, červená a biela, ako sme u tejto švajčiarskej značky zvyknutí.

 

Testovali sme aj: TEST: MAVALA - Omladzujúca maska na ruky

TEST: MAVALA - Krém na Ruky s Kolagénom

Zdroj: Shutterstock®

Parfumácia je rovnaká ako u ostatných produktov na ruky od tejto značky. Pripomína mi nejaké pánske produkty, ale vôňa je príjemná. Konzistencia je veľmi krémová. Do pokožky sa dobre zapracuje a nezanecháva mokrý ani lepkavý efekt. Všetko krásne vsiakne do pokožky. 

 

Testovali sme aj: TEST: Mavala - MAVADRY - Fixačný rýchloschnúci prípravok

TEST: MAVALA - Krém na Ruky s Kolagénom

Zdroj: Shutterstock®

Krém zanecháva jemný film na pokožke, ktorý má za úlohu chrániť ju pred škodlivými vplyvmi z vonkajšieho prostredia, ako sú zmeny počasia alebo znečistenie. Takisto chráni vaše ruky pred vysušením a popraskaním. 

 

Testovali sme aj: TEST: MAVALA Exfoliačná maska na nechty a nechtovú kožtičku s bieliacim účinkom

TEST: MAVALA - Krém na Ruky s Kolagénom

Zdroj: Shutterstock®

Krém mi hneď zjemnil ruky. Boli úplne hebké, a to nebol len chvíľkový efekt. Používala som ho po každom umytí rúk. Ja na tomto kréme oceňujem tú hebkosť, ale čo oceňujem najviac, je tá ochrana pred nepriaznivými vplyvmi. Skutočne som ruky nemala nijako vysušené a ani podráždené.

 

Tento krém som dala otestovať aj priateľovi. Má extrémne suché ruky a v zime dokonca aj popraskané. Ruky mu zjemnil, zmizli suché miesta, a to nedokáže len tak hocijaký krém, ak ide o ruky môjho priateľa. Dlho hľadal krém, s ktorým bude maximálne spokojný, ale všetky jeho požiadavky splnil až tento od značky Mavala.

 

Testovali sme aj: TEST: MAVALA vyhladzujúci peeling na chodidlá

TEST: MAVALA - Krém na Ruky s Kolagénom

Zdroj: Shutterstock®

Tento produkt hodnotím veľmi pozitívne. Ak máte veľké problémy s pokožkou na rukách, neskúšajte veľké množstvo produktov z drogérií. Potrebujete niečo účinnejšie, a to práve nájdete v ponuke špecialistu na ruky značky MAVALA.

 

Produkty MAVALA sú dostupné v sieti parfumérií FAnn.

 

Testovali sme aj: TEST: MAVALA Omladzujúca maska na ruky (peeling + hydratácia)

 

FOTOGALÉRIA:

1 komentár
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

06.06.2016 17:18

Presne si potrebujem kupit krem na ruky. Mam ich suche a uz mi to dost vadi tak sa po nom rozhliadnem. :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE