TEST: Signal WHITE NOW CC – zubná pasta a kefka

Žiarivo biele zuby a pekný úsmev sa pokúšajú ľudia dosiahnuť rôznymi spôsobmi. Niekto to rieši pomocou zubnej kliniky, niekto si nakúpi rôzne kozmetické produkty ako je napríklad kokosové uhlie a niekto používa domáce produkty ako je sóda.

 

Jedným možným riešením môže byť aj novinka Signal WHITE NOW CC – zubná pasta a kefka pre belšie zuby, ktoré si môžete rozhodne aj finančne dovoliť.

Zubnú pastu nájdete v prevažne bielej krabičke s moderným dizajnom a samotnú pastu v tube modro-bielej farby o objeme 75 ml. Na krabičke aj tube máte vysvetlené, na čo je primárne pasta určená a čo obsahuje. Testovaná zubná kefka je v papierovo-plastovom obale a vo veľkosti medium.

 

Testovali sme: Signal White Now Men Deep Cool

recenzia signal white now cc

Zdroj: Shutterstock®

Signal WHITE NOW CC – zubná pasta

Nová zubná pasta Signal White Now CC v sebe spája okamžitý bieliaci efekt** s dlhotrvajúcou ochranou. Vďaka inovatívnej Blue Light technológii bez abrazívnych zložiek bude váš úsmev okamžite belší**. Zloženie zubnej pasty Signal White Now CC obohatené o aktívny minerál a zinok navyše dodá vašim zubom a ďasnám maximálnu starostlivosť počas celého dňa*.

 

*Pri čistení 2x denne.

*Okamžitý bieliaci efekt je dočasný a optický.

 

Testovali sme: Signal Long Active zubné pasty a zubná kefka

testovanie signal white now cc

Zdroj: Shutterstock®

Zubná pasta je zaujímavá hlavne kvôli svojej skratke CC, ktorá v preklade znamená starostlivosť a bielenie zubov. Obe z týchto vlastností sa v určitej miere u mňa preukázali, ale poďme pekne po poriadku. Pasta je modro-bielej farby a krásne vonia. Je veľmi príjemná aj v ústnej dutine počas čistenia zubov. Trochu je štipľavá, ale dá sa to zniesť. Vytvára bohatú penu a na konci máte svieži mentolový dych. Po prvom umytí nemôžem povedať, že by som zaznamenala nejaké viditeľné rozdiely v belosti zubov. Pastu používam už piaty deň pri čistení ráno a večer a určitý rozdiel je badateľný.

 

 

test signal white now zubná pasta

Zdroj: Shutterstock®

Signal WHITE NOW Carbon + correct – zubná kefka

Pre dokonalý efekt značka Signal navyše na trh uvádza novú zubnú kefku Signal White Now Carbon + Correct s karbónovými štetinkami napustenými uhlím a s extra leštiacou lamelou. Karbónové vlákna zabezpečujú výnimočnú čistotu, zbavujú zuby nečistôt, pričom leštiaca lamela zuby leští a zbavuje škvŕn, čo zintenzívňuje výsledný bieliaci efekt.

 

Testovali sme: Signal White NOW Touch bieliace pero

test signal white now zubná kefka

Zdroj: Shutterstock®

Zubná kefka tiež nezaostáva vzhľadom na kreativitu a zaujímavosť. Rúčka kefky je obalená gumovým materiálom, čiže pri čistení sa nešmýka z ruky. Samotná hlavica je zospodu tiež gumová a zvrchu sú na nej štetinky bielej, fialovej a čiernej farby, ktoré sú usporiadané do oblúka. Štetinky na kraji z jednej a druhej strany sú dlhšie a smerom do stredu sa skracujú. V strede štetiniek je čistiaca lamela. Kefka je pre moju ústnu dutinu veľká a mala som problém umyť si s ňou zuby. Mne osobne tá čistiaca lamela vadila a prijala by som kefku len so štetinkami. Zadné zuby sa s ňou čistia perfektne, ale predné zuby ťažko, a tak som mala pocit, že som si zuby kompletne nevyčistila.

 

Zaujme ťa: Užite si leto bez kompromisov

recenzia signal white now zubná kefka

Zdroj: Shutterstock®

test signal white now zubná pasta a kefka

Zdroj: Shutterstock®

Signal WHITE NOW kefka a pasta sú inovatívnym a zaujímavým pomocníkom pri čistení zubov a opravy farebného odtieňa. Pastu som si obľúbila oveľa viac ako kefku, ale v kombinácii pri dosahovaní bieleho odtieňa zubov môžu niekomu vyhovovať.

 

Zaujme ťa: Biele zuby na dosah: Vyskúšaj jednoduché triky pre krajší úsmev

testovanie signal white now zubná pasta a kefka

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

3 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

06.10.2017 17:30

Zaujímavá novinka od Signal. V budúcnosti ju určite vyskúšam.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

14.12.2017 11:05

treba len vyskúšať

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.12.2017 20:16

Túto značku používam a som spokojná

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE