TEST: Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom

Kozie mlieko? V kréme na ruky? Áno, je to tak. Kozmetika Ziaja o tom vie svoje. Je kombináciou veľmi uznávaných tradičných zložiek ako rastlinné výťažky a taktiež vitamíny

Kozie mlieko? V kréme na ruky? Áno, je to tak.

 

Poľská kozmetika Ziaja o tom vie svoje.


Niečo o kozmetike Ziaja


Ziaja je kombináciou veľmi uznávaných tradičných zložiek ako rastlinné výťažky a taktiež vitamíny, ktoré sa spájajú s modernou technológiou.

 

 

Ziaja sa špecializuje na produkty v starostlivosti o pleť, telo, vlasy a mnohé iné.


Dnes som pre vás otestovala krém na ruky a nechty. A aby som bola úplne presná, krém na ruky s kozím mliekom. Kozie mlieko sa zvykne nazývať elixírom krásy a mladosti. A nie nadarmo. Má protizápalové účinky a taktiež posilňuje imunitu. V kozmetike je kozie mlieko taktiež veľmi prínosné, pretože zaisťuje pružnosť pokožky a je prevenciou voči prvotným vráskam.

 

Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom


Balenie krému na ruky má okrem 80 ml obsahu aj veľmi jednoduché, no zároveň efektné balenie. Patrí do zástupu krémov na ruky, ktoré sa vojdú do každej kabelky. Môžete ho mať po ruke počas celého dňa.

 

Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom


Výhodou je určite aj obsah vitamínov A, E a panthenolu. Vďaka tejto kombinácii by mali byť posilnené aj vaše nechty a malo by sa zabrániť i lámaniu a štiepeniu nechtov. To, bohužiaľ, zatiaľ nemôžem potvrdiť ani vyvrátiť, nakoľko ešte netestujem krém takú dlhú dobu. Rada si však na tento účinok počkám.

 

Ziaja – Krém na ruky s kozím mliekom


Krémik má bielu hustú krémovo-gélovú konzistenciu, veľmi pekne vonia a nanášanie na ruky je pre mňa radosťou. Ľahko sa do pokožky a nechtov rozotiera a zanechá na vašich rukách jemný pocit s príjemnou vôňou. Na jar, leto a jeseň je to podľa mňa úplne ideálny krém na ruky. Na zimu by som však privítala o čosi mastnejšiu konzistenciu. Niekomu však môže vyhovovať určite i v zime, záleží od typu pokožky.


Malinké negatívum však s veľkou prevahou valcuje najmä:


+ Veľmi príjemná vôňa
+ Blahodarne účinky kozieho mlieka
+ Vhodný i na posilnenie vašich nechtov
+ Priaznivá cena 3,69 € za 80 ml

 

4 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

15.08.2013 11:19

Krém na ruky nesmie chýbať, musím ho mať vždy, mala som problémy s nechtami, ešte som o ňom vtedy nevedela, ale určite by som ho vyskúšala:))

Vaše meno:

dominika4848

dominika4848

15.08.2013 19:52

skvely krem dokonca aj na nechty

Vaše meno:

helena kravcová

helena kravcová

15.08.2013 20:01

to som teda ani nevedela ,že takéto niečo dobre existuje...

Vaše meno:

Simona

Simona

05.09.2013 22:36

Pokým som nepoznala túto značku, ani ja som netušila, že existuje niečo tak dobré :-)Po spotrebovaní tohoto určite príde na rad ďalšie nové balenie.

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 18:10

som veľmi sklamaná žz našich drogérii... nikde sa k edícii kozie mlieko nemôžem dostať všetko len olivové pomarančové ale kozie mlieko nikde nič. ale ak by som natrafila hned beriem.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE